Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Valaki aki szintén magányos...

Valaki aki szintén magányos és barátra vágyik, nem szeretne írni?

Figyelt kérdés

Meg mondom az őszintét, párkapcsolatra vágyom.


17/F


2022. máj. 9. 16:01
 1/5 anonim válasza:
Várhatsz még jó sokat, én is nagyon régóta vágyom. 28/F/Incel
2022. máj. 9. 21:47
 2/5 anonim válasza:
Megmondom az őszintét. Elmész egy buliba megkeresed azt aki tetszik neked és megmondod neki az őszintét.
2022. máj. 9. 23:28
 3/5 anonim válasza:

Nem akarlak elkeseríteni de már mióta várom énis de nagyon nehéz.

19L

2022. máj. 10. 23:03
 4/5 anonim válasza:

Kedves kérdező hidd el sokan vágynak párkapcsolatra mint ahogy én is. Vagy csak arra hogy végre valaki szeresse...

A mai világban főleg mostanában egy tartalmas jó beszélgetés is kihalt dolog.

Mindenkinek csak az ott lennt viszked...vagy csak valami érdekből közeledik a másik felé.

25L

2022. máj. 11. 08:09
 5/5 Cubina válasza:

Én 46 éves vagyok, 2 szörnyű kapcsolatom volt, de még mindig várom az igazit. Úgyhogy kitartás, van aki 60 évesen találja meg.


Egybként pedig megmondom, nem pedig meg mondom.

Megeszem, megiszom, felveszem, megverem, bekentem, leteszem, betojok, befingott, feltettem, eltettem, levettem, megmondtam, felmondtam, megettem, megittam és a többi...

EZEKET MIND EGYBE KELL ÍRNI!

A fel kellett, meg kellett, el kellett, meg lehetett és társait pedig külön kell írni!

Nem hiszem el, hogy a gyakorisok 99%-a nem tudja ezt!

Általános 3. osztályos anyag:

https://www.youtube.com/watch?v=90KTgv9p_7E

Érdemes megnézni, hátha segít.

2022. máj. 15. 08:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!