Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Akik fent vannak társkeresőkön...

Akik fent vannak társkeresőkön, nem feszélyez titeket, hogy munkatársak, ismerősök megtalálnak rajta?

Figyelt kérdés

Tinder, facebook társkereső, stb oldalakon, akik fent vannak és esetleg ismerősök, munkatársak megtudják, hogy fent vagytok rajta, nem zavar titeket, hogy meglátnak rajta?

Engem igazából ez az egyetlen dolog, ami visszafog, hogy ezekre regizzek, hogy mi van, ha megtalálnak rajta, sajnos van egy-két ember a környezetemben, akik abból élősködnek, hogy a másikról mindent kibeszélhessenek és nem tudok ilyenektől elvonatkoztatni, mert egyszerűen zavar.

Esetleg valaki járt már így, hogy szóba jött, hogy láttak titeket ilyen oldalakon?


2022. máj. 14. 09:15
 1/7 anonim válasza:
És ha szóba is jön mi van? Megmondod hogy igen társkeresőzöl, mert most ilyen olyan okok miatt ez a legpraktikusabb számodra. Nem ördögtől való társkeresőt használni.
2022. máj. 14. 09:29
 2/7 anonim válasza:

A társkereső miért lenne ciki?


Gondolj bele ha mondjuk a privát videóidat, vagy a BDSM, gangbang társkereső regisztrációdat találják meg :D

2022. máj. 14. 09:59
 3/7 anonim válasza:
Nem, leszrom. Enis lattam mar tobb ismerost, engem se izgat
2022. máj. 14. 11:12
 4/7 Noren1989 válasza:
A kollegàim 90%a férfi, ahogy én is. Emellett nem tudok róla, h férfit keresnének, szóval aggodalomra semm okom 😆
2022. máj. 14. 13:41
 5/7 anonim válasza:
Ennyi erővel őket is feszélyezheti. 1:1
2022. máj. 14. 16:48
 6/7 anonim válasza:

Miért lenne szégyen társkeresőzni?


A szexpartner hirdetés, NA AZ MÁR a tízparancsolatba ütköző cselekedet - legalábbis nyilvánosan. De mindenkinek lelke rajta, ha neki ez jó...


A "társ" szó még az EGYETEMESSÉGET foglalhatja magában. Az pedig egy kicsit hasonlít a különböző biológiai szükségletek kielégítéséhez.

2022. máj. 14. 22:13
 7/7 anonim válasza:
Tökéletesen hidegen hagy, ahogy az is, hogy ha engem kibeszélnek. Miért? Mert tudom, hogy az összes kollégám kibeszél MINDENKIT, rögtön amint kilép az ajtón. Nem miattuk regizek egy ilyenre vagy épp nem. Túl sokat foglalkozol mások véleményével...
2022. máj. 15. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!