Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Miért van ennyi magányos ember?

NTBS kérdése:

Miért van ennyi magányos ember?

Figyelt kérdés

2022. máj. 19. 16:04
 1/9 Pomazi73 válasza:
Sokan úgy érzik jobb egyedül. Sokan nem mernek nyitni. Gondolom
2022. máj. 19. 17:25
 2/9 anonim válasza:
Mert senkinek senki sem jó. Meg ha konfliktus van, akkor nem megoldani akarják, hanem egyből szétválni.
2022. máj. 19. 17:34
 3/9 anonim válasza:
Én amennyi öntelt, beképzelt, alkalmazkodni és kompromisszumokra képtelen, igénytelen emberrel találkoztam, és tűrtem miattuk sokat, most már inkább egyedül vagyok, mert az sokkal jobb. És nem érzem magányosnak magam.
2022. máj. 19. 21:18
 4/9 anonim válasza:
Túl magasak az elvárások egymással szemben.
2022. máj. 20. 13:18
 5/9 anonim válasza:
Mindenki onzo, a leheto legjobbat skarja magasak az elvarasok, kicsi az iq, nincs tolerancia.
2022. máj. 20. 13:20
 6/9 anonim válasza:
Az egyedüllét és a magányosság 2 dolog. F
2022. máj. 20. 13:27
 7/9 anonim válasza:
1#-nek igazat adok, én is ahhoz tartozok
2022. máj. 21. 21:41
 8/9 anonim válasza:
Mikor beleveted a bizalmad valakibe,élsz vele,közös kassza van ,áldozol érte rengeteget,stb...Aztán évek múlva beugrik neki valami,és ellened fordul,baszik jobbra balra meg a nevedet köpködi,a szemedbe meg jópofizik,és ez idővel kiderül,az nagyon demotiváló.Sokan képtelenek változtatni magukon,azt hiszik hogy tökéletesek.Sok az öntelt képmutató ember,akit"úgy kell elfogadni ahogy van".Így hogy egyedül élek nem vagyok annyira magányos mint mikor kapcsolatba voltam.
2022. máj. 24. 06:12
 9/9 anonim válasza:
Magasak a lányok igényei. Csak az alfa hímek reménykedhetnek kapcsolatban.
2022. máj. 25. 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!