Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Vannak itt olyan lányok, akik...

Vannak itt olyan lányok, akik komolyan szeretnének ismerkedni egy 23 éves egyetemista sráccal, és nem egy kapcsolatra, hanem egy társra vágynak? (többi lent, akár első üzenetben is szívesen küldök képet)

Figyelt kérdés

Röviden rólam:

-közvetlen, (párom előtt) érzelmes, életvidám, könnyen barátkozó, mosolygós, őszinte és eléggé beszédes srác vagyok

-csak hosszabb és komolyabb kapcsolataim voltak (mindegyik normálisan ért véget)

-szeretem a romantikus filmeket, szóval szívesen nézek veled

-imádok minden állatot

-szeretek főzni/sütni (ez nem azt jelenti, hogy jól tudok:D)

-mindig nézek valami sorozatot

-eléggé ritkán (csak jelentősebb alkalmakon) iszok, nem cigizek és fontos számomra az egészség, így mindennap edzek és figyelek az étkezésemre

-nagyon szeretek utazni és vezetni

-gyerekek imádni szoktak


Mivel komolyan ismerkednék, így nugodtan lehet képet kérni elsőnek, bár szívesebben küldöm úgy, ha esetleg már tudok valamit én is a másikról:D



2022. máj. 20. 11:33
 1/3 anonim válasza:

Szia!

Nem kapcsolat céljából (most estem át egy szakításon), de megismernélek szivesen, elég szimpatikus vagy az alapján, amit írtál magadról.

Ha neked okés egy jó beszélgetés, barátkozás is, akkor írj nyugodtan 😊

20/L, szintén egyetemista

2022. máj. 21. 00:12
 2/3 anonim válasza:

Szia!

Nekem is szimpatikusnak tűnsz. Mesélnél magadról bővebben privát üzenetben?

23/L

2022. máj. 22. 11:35
 3/3 anonim válasza:
Szia felkeltetted az érdeklődésem. 24/N
2022. máj. 22. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!