Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hogy kérdezzek anélkül, hogy...

Hogy kérdezzek anélkül, hogy nyomulós lennék? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Beszélgetek egy ideje egy sráccal (neten). Nekem úgy tűnik, hogy ő is élvezi (már találkozó ötletét is felvetette), és nem 100%-ig, de a kérdések és a témák nagyrészét én hozom. És már akaratlanul is, de mégis azt érzem, hogy rámenős vagyok. Hogy tudnék ezen változtatni?

Vagy milyen kérdéseket tegyek fel, amik nem csak az általános ismerkedős kérdések, mint pl. a hány éves vagy?, hanem kicsit "személyesebb"?

Hogy tudnám elérni, hogy mégjobban nyisson felém?



2022. máj. 20. 18:30
 1/3 anonim válasza:

Kérdezgesd a hobbijairól, milyen filmeket, sorozatokat szeret, mit sportol, milyen zenét szeret, mit tervez a nyárra. Ezer téma van. Attól is függ, hogy hány évesek vagytok, mert ez nem derült ki.


Szerintem egyébként ha ennyira neked kell kezdeményezned minden beszélgetést, akkor valószínűleg annyira nem érdekled sajnos. Válaszolgat neked, de magától nem keresne. Ha tényleg annyira szeretne veled találkozni, már jobban erőltette volna a dolgot. Ha már régebb óta beszélgettek, és nem változik a közeljövőben a dolog, én hagynám.

2022. máj. 20. 18:47
 2/3 A kérdező kommentje:

Az ilyesmiken már mind túl vagyunk, ezekkel kezdtünk, ezért akadtam el egy kicsit.

Jajj igen, én 19 vagyok, a fiú 20 éves.

Igen, sajnos bennem is megfordult már, hogy hagynom kéne. Azért ő is szokott kérdezni, vagy rámír, hogy milyen napom volt, ilyesmi, de azért javarészt én kezdeményezek.

Meg még azért nem beszélgetünk annyira régen, még szeretnék adni az egésznek néhány esélyt, ezért próbálok inkább ötletelni.

2022. máj. 20. 18:55
 3/3 anonim válasza:
Ha ő is érdeklődik valamennyire, akkor nem biztos hogy felejtős a dolog. Az is simán lehet, hogy kicsit nehezebben ismerkedik, illetve nem ismert még ki annyira, hogy csak úgy "akármilyen" témát bedobjon a beszélgetésetekbe. Nálunk fiúknál is van ám ilyen "drukk" néha, nem csak nálatok :). Viszont ha a beszélgetések során passzív lenne, de nagyon elkezdené erőltetni a találkozót, akkor én a helyedben átgondolnám ezt az egészet vele.
2022. máj. 20. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!