Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Vannak itt alacsony nők/lányok...

Vannak itt alacsony nők/lányok, akiknek nem gond, ha egy férfi alacsony?

Figyelt kérdés
24 éves férfi vagyok, sportos alkatú, de alacsony, mindössze 169 cm. Ez miatt nehezen megy az ismerkedés, lányok nagy részénél kizáró ok, ha valaki alacsony.
2022. máj. 20. 22:09
 1/3 anonim válasza:
Én 172 vagyok, mégis mindig az alacsony, 168-175 cm magas barátaim voltak, akikre nagyon rá voltam kattanva. 180-nál magasabb pasik valahogy nem jönnek be, elismerem hogy jóképűek, izmosak, de nem mozgatnak meg. Egyik barátnőm is hasonlóan van, ő 176 cm és a párja 167 körül, nagyon jól megvannak. Szóval vannak kivételek :)
2022. máj. 20. 23:41
 2/3 anonim válasza:

Oké, a barátom 165 cm, szóval elbújhatsz :D


Egyébként velem egymagas vagy :)

2022. máj. 21. 16:27
 3/3 anonim válasza:

169 magas 30 as férfi vagyok, nem vagyok csúnya. Voszont egy magasabb pasi mindíg jobb lessz a nőknél ez van.Semmisem számít csak a magasság még ha nincs szerszáma akkor is azkell egy nőnek!


Minden levan szarva ha magas vagy akkor megkapsz mindenkit az alacsonyt is meg a magast is.

2023. jan. 7. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!