Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » 25 éves férfiként van lehetősé...

25 éves férfiként van lehetőségem olyan nőkkel összejönni akiknek nincs gyerekekük de szeretnének és komoly kapcsolatot keresnek?

Figyelt kérdés

Alapvetően nem vagyok egyáltalán válogatós. Nincsenek komolyabb elvárásaim. Se speciális fétiseim vagy ilyesmik. Alkesz, munkanélküli vagy egyéb problémáktól is mentes vagyok.


Viszont egyetlen egy dolog van ami viszont számomra kizáró ok. Az pedig más férfiak csemetéinek a pátyolgatása. (Mivel nekem sincs még gyerekem). Viszont saját gyereket egyértelműen szeretnék és komoly kapcsolatot keresek, olyan nőt akivel meg lehet állapodni. Nem pedig komolytalan elköteleződni képtelen "még ki kell élnem magam"-féle kislányokat.


De alapvetően szinte az összes nő ebbe a két kategóriába esik:

- Már van gyereke más férfiaktól

- Nincs gyereke, de soha nem is akar majd

Így lényegében ki is húzva.

Olyan (szingli) nőkkel kb sosem találkozom akiknek:

- Nincs gyereke, de szeretnének

Ami szomorú, mert ezt leszámítva igazából nincs is semmi elvárásom kb, és nem vagyok válogatós se nagyon. De úgy tűnik a fentiek is túl magas igényeknek bizonyultak 😓



2022. máj. 22. 06:56
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Személyes kérdésekre privátban szívesen válaszolok
2022. máj. 22. 21:27
 12/17 1Léna válasza:

Ha szeretnél társat, de eddig nem találtál akkor más módon keresd.

Lehet, hogy most éppen itt szeretnél rátalálni, de ennél jobb, ha saját magadat kezded el még jobban megismerni. Legyél tisztába a saját értékeiddel, erősségeiddel, mert egy lány aki családot szeretne, az egy önbizalommal telt, biztonságot nyújtó, megbízható, magabiztos társat keres.

Amilyen szabadidős tevékenységben leled örömöd olyan helyeken, valamint önkéntes munkában is kereshető a számodra is megfelelő társ.

Aki keres az talál. 😊

2022. máj. 23. 09:15
 13/17 A kérdező kommentje:

#12


A hobbijaim sajnos olyanok, amik konkrétan 0 nőt érdekelnek. Munkahelyemen is 0 a nők száma. Neten meg senki nem ír vissza. Vagy ha igen, akkor gyerekes nők, akiket elhagyott a pasijuk és egyedül nehéz fizetniük a gyerekek iskoláztatását.

2022. máj. 23. 09:23
 14/17 anonim válasza:

Akkor járj tanfolyamokra, kirándulásokra, csoportokba, mert interneten nem jó ismerkedni. Van sok ilyen no. Bővítsd a baráti tarsasagod, a barátaidnak is vannak barátai, azokkal megismerkedsz, közöttük is lehet olyan nő.

Olyan nőt keress amúgy, aki már dolgozik és már nem tanul. Rengeteg nő még egyetemen tanul és majd utána szeretnének gyereket. Ez a gyerekvállalás is úgy jön, hogy először van egy jól működő kapcsolat, de sokaknál addig, amíg ez nincs meg, a gyereket sem tudjak elképzelni. Én is most szingli vagyok, nincs olyan férfi az életemben, akinek szívesen gyereket szülnék és jó apának gondolnék. Még nem tudom, hogy akarok-e gyereket, az első lépés akkor is a jó kapcsolat és majd utána el tudom dönteni.

És nem egy éven belül kéne szülni, mert először ki kell ismerni egymást. Ne később derüljön ki, hogy mégsem működik a dolog és akkor hopp, már ott van a gyerek.

2022. máj. 23. 09:42
 15/17 A kérdező kommentje:

#14


Nem hobbit keresek, hanen társat. A kettő nem feltétlenül jár egy az egyben (sőt!)

Jártam tanfolyamra (4 OKJ-ra is). De konkrétan nulla nő volt. Tudom, hogy azt írod "akkor próbálkozz erősebben, csak a kifogásokat keresed".

De nem. Valóban nulla nő volt. Szerinted egy épületgépész vagy hegesztő tanfolyamon mennyi nő szokott lenni? Az olyan tanfolyamok, hogy óvóbácsi, tánctanár stb meg nem érdekelnek.


De egyébként meg túl sok mindent nem tudok kezdeni, ha alapból a nők nagy része már foglalt. Tehát először is olyan nőkkel kellene találkozni, akik nem foglaltak még. Ezzel meg eleve nagyon-nagyon le is szűkül a kör. Hiába. An egy rakás, több tucat női barátom, ha mind már foglalt vagy alapból képtelen elköteleződni és gyereket sem akar.

2022. máj. 23. 13:11
 16/17 anonim válasza:
Pont a múltkoriban hallottam beszlégetni srácokat 27-30 évesen hasonló témáról. Sajnos nehéz, valóban sokan vagy nem akarnak gyereket, vagy képtelenek elköteleződni fiatalabb korban.
2022. máj. 27. 10:49
 17/17 anonim válasza:

27F


Elsőre ne a gyerek legyen a téma :D

Legyen elég egy hozzád illő csajszi,

Há oda jut a dolog, úgyis kiderül szeretne e gyereket,

Ha csak nem a trón örökös megléte a cél, nyugudtan előbb éljetek, szórakozás, össze bújás, össze költözés, jó az :)

2022. máj. 29. 19:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!