Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pontosan hogyan jön össze két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pontosan hogyan jön össze két ellenkező nemű ember?

Figyelt kérdés
Van valami használati útmutató lépésről lépésre? Vagy ha valakinek már sikerült, akkor megosztaná, hogy hogyan zajlott?
2022. máj. 28. 09:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nincs ilyen.

Általánosságban elmondható, hogy előbb szimpátia, majd vonzódás, és végül érzelmi kötődés alakul ki, és így jön össze két ember, de ennek konkrét megvalósulása nagyon személyfüggő.

2022. máj. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

"Vagy ha valakinek már sikerült"


Igen, volt, akinek már sikerült, különben fel sem tehetted volna ezt a kérdést, ugye.

2022. máj. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen, 2-es. Ez az egyik legnagyobb talány, mert anyám egy zárkózott emberkerülő, apám meg egy érzéketlen tuskó.
2022. máj. 28. 09:48
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs lépésről lépésre. Találnod kell egy olyan ellenkező nemut, akivel szeretsz lenni, aki előtt nem érzed magad feszelyezve, akinek vonz a társasága. A többi jön magától.
2022. máj. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

"Ez az egyik legnagyobb talány, mert anyám egy zárkózott emberkerülő, apám meg egy érzéketlen tuskó."

Nem olyan talány ez. Sajnos akik nehezen állnak ki magukért, könnyen kerülnek össze olyannal, akik természetüknél fogva másnak nem kellenek. A szerény kis tehetetlen csajszit könnyen uralja a "határozottságával" a másik fél (ami inkább arrogancia, mintsem valódi határozottság), ha pedig eléri, hogy összejöjjenek, onnantól ő totálisan el lesz nyomva, bár egyébként sem merne kiállni magáért.

2022. máj. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
5. Tehát ebben az esetben valószínűleg nem is beszélhetük kölcsönös összejövésről úgymond.
2022. máj. 28. 09:56
 7/7 anonim ***** válasza:

Egy ösztönző példa, lépésről-lépésre:


-Összejöttünk a neten (Ő írt rám, mert átdobtam a feltupírozott képeimmel, amibe beleszeretett).

-Randizgattunk (Furcsa voltam neki, de ekkor még a netes képeim lebegtek a szemei előtt).

-Összemelegedtünk (Még mindig azt hitte, hogy olyan vagyok, mint a profilképeimen).

-Jött a gyerek (Kezdett ideges lenni, mintha nem is olyan lennék, mint a képeken).

-Megutáltuk egymást (Az istennek se tudott olyan embert faragni belőlem, mint amilyent a képeken látott).

-Szétváltunk (Én voltam a hibás, mert nem ilyen embernek ismert meg a kapcsolatunk elején).


Szóval ilyen modern módon is összejöhet két ember. Ó, azok a "boldog" fiatal éveink, de szép is volt ez. Csupa hazudozás és önámítás. Fiatalság, bolondság.

2022. máj. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!