Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lenne kedve valakinek úgy...

Lenne kedve valakinek úgy ismerkedni ,hogy csak egy esetleges találka alkalmával derül ki a másik fél neme?

Figyelt kérdés

Értelemszerűen ehhez kéretik bi/pánszexuális hajlamokkal rendelkezni.


Továbbá a gördülékenyebb kommunikáció érdekében -is-szorgalmaznám egy másik -erre a célra megfelelőbb- platformra való átvonulást.Ez szabadon választható.Jelenleg nem rendelkezem közösségi médiás felülettel ,de ezen ugyebár könnyű változtatni :)


Még annyit hozzá fűznék az eddigiekhez ,hogy az ismerkedés kezdeti stádiumában bizonyos témákat -ha lehet- kerülnék ilyenek például a család,tanulmányok,barátok,tinédzserkor ,és hasonlók.Nem kívánok titkolózni pusztán arról van szó ,hogy az életemnek bizonyos részletei igencsak "cifrák".A konkrétumokat inkább személyesen szeretném közölni.


De némi információ úgy vélem igenis jár ,úgyhogy 22 éves vagyok /jelenleg 12 osztállyal rendelkezem /az érettségi tervben van plusz tovább tanulási szándékom is van - leginkább a történelem/vallások érdekel(nek)-/nem vagyok egyke/még a szüleimmel élek/jelenleg nincs munkahelyem.



#pánszexuális #biszexuális #Vakon de biztosan
2022. jún. 4. 17:02
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
*Csongrád-csanád megyében élek
2022. jún. 4. 17:03
 2/16 anonim válasza:

Van egy tippem a nemedre, de attól függetlenül érdekesen hangzik ez a fajta ismerkedés. Mondhatni vakrandi 2.0.


Sok sikert :)

Én hetero vagyok, kimaradok ebből a körből.

2022. jún. 4. 17:16
 3/16 anonim válasza:
Lehet hogy könnyebb dolgod lesz ha ezt a tudálékos modoroskodó stílust hanyagolod,van neked elég bajod..:)
2022. jún. 4. 17:25
 4/16 anonim válasza:
Jézus.. te tényleg azt hiszed, ez így megy? Nem lesz itt 👉👌
2022. jún. 4. 17:33
 5/16 A kérdező kommentje:

1;Köszönöm én is remélem ,hogy összejön.


2;Ahogy te magad is mondtad STÍLUS.Bőrszínt/szemszínt ne váltsak esetleg?


3;Nos ,valóban.... mivel ha erre pályáznék eleve nem itt próbálkozom.

2022. jún. 4. 17:52
 6/16 A kérdező kommentje:
4;Kösz nem ,pláne nem egy ilyen baromság miatt.
2022. jún. 4. 17:57
 7/16 anonim válasza:
Mi értelme van diszkriminálni az ellenkező nemű heterókat és az azonos nemű melegeket? Ha neked mindegy a másik neme, akkor örülhetnél, hogy bárki lehet potenciális randipartner, így könnyebb dolgod lenne olyat találni, akivel összeilletek. Ehelyett egy nagyon szűk kisebbségből keresgélsz, akik nem is olyan dolog alapján lettek megszűrve, ami neked bármit is számít..
2022. jún. 4. 18:07
 8/16 A kérdező kommentje:

Hát ennyi rosszindulat még a büdös életben nem zúdult rám ilyen rövid idő alatt....kösz az élményt minden érintettnek :D


Mindenesetre a kedvemet nem szegi.Ha nem így akkor máshogyan próbálkozom ,de összefog jönni.


És nem nem valamiféle kiégett perverz beteg állat vagyok aki így próbál új "áldozatokat" szerezni magának.csak egész egyszerűen elegem lett abból ,hogy amikor ismerkedésnél/beszélgetésnél az érintett témák előkerülnek rendre jön a sajnálkozás....nem erre van szükségem.


Elnézést kérek mindenkitől ,nyílván rosszúl fogalmaztam ,majd legközelebb jobban megy :)

2022. jún. 4. 18:11
 9/16 anonim válasza:
Diszkriminálni, jézus...hogy ti mikbe bele tudtok kötni.
2022. jún. 4. 18:13
 10/16 A kérdező kommentje:
5;Igaz ,bár eddigi tapasztalataim alapján a heterók/melegek egy igencsak tetemes hányadának nehezére esik benyelni magának a biszexualitásnak a tényét.Nem szeretik röpstartból bizalmatlanok.
2022. jún. 4. 18:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!