Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok,nektek mennyire jön be...

Lányok,nektek mennyire jön be ha leszolítanak titeket az utcán? Persze ha látja az adott személy hogy éppen nem rohantok sehová

Figyelt kérdés
2022. jún. 22. 20:22
1 2
 1/12 anonim válasza:

Semennyire. És nem, nem számít h az illető helyes-e vagy sem, nem szeretem ha feltartanak. Általában gyorsabb tempóban sétálok, ha meg nem „rohanok”, az azért van, mert vmi fizikai bajom van épp. Általában alig várom, hogy a-ból b-be érjek szval az utca számomra egy kényszer. Ha az illető kicsit tapadósabb, akkor elbazsajgok vele, mert nem szeretek megsérteni másokat (meg kitudja h ki milyen sérült a mai világban), de nem lesz folytatása, egy ilyen esetnek sem lett.


De ez az én szubjektív véleményem.

2022. jún. 22. 20:37
 2/12 anonim válasza:
Hát én nem vagyok az a nagy szépség, akit leszólongatnak az utcán, utoljára egy részeg csákó szólított le sörrel a kezében, de azt morogva elküldtem a kva anyjába. Pedig baromira ráértem, kábé félórát kellett várnom a buszra.
2022. jún. 22. 20:57
 3/12 anonim válasza:
Fiú létemre sem szeretek le szólítani senkit.
2022. jún. 22. 21:10
 4/12 anonim válasza:
Semennyire. Utcán engem mindenki hagyjon békén köszönöm szépen -_-
2022. jún. 22. 22:36
 5/12 anonim válasza:

Én sose értettem az emberek mit csinálnak random az utcán, de lehet az intovertált agyamnak felfoghatatlan ez.

Én ha kint vagyok, akkor megyek valahova. El akarok jutni valahova és nem pedig cseverészni. Ha pedig várakozok, akkor VALAKIRE vagy VALAMIRE várok, nem pedig arra, hogy leszólítsanak.


Nem is beszélve arról, hogy mennyire iszonyatosan ijesztő a szituáció. Társkeresőn legalább látsz az illetőről képet meg leírást, de egy teljesen random emberről az utcán semmit sem lehet megtudni azon kívül hogy hogy néz ki.


Számomra komfortzónán kívüli.

Életem legrosszabb élménye ezzel kapcsolatban akkor volt amikor az állatorvostól jöttem el, a kutyámat pedig ott kellett hagyjam, sajnos már várható volt a kimenetel. Nagyon szarul éreztem magam, rossz állapotban utaztam épp a tömegközlekedésen és valaki annyira szociálisan analfabéta volt, hogy a búval baszott fejem ellenére bepróbálkozott (én sírtam is, szóval látszott a szememen, hogy vörös).

Természetesen ezek olyan szituációk amik után a nők vannak elhordva gonosz qrváknak, mert jajdecsúnyán bánnak az idegen férfiakkal.

2022. jún. 23. 06:28
 6/12 anonim válasza:
Nem szeretem az ilyet. Elkerülhető vagy legalábbis csökken a valószínűsége, ha telefon van a fülemen, vagy ha többen vagyunk és főleg ha pasi is van jelen. Egyedül ritkán mászkálok amúgy is, még az egyetemre is autóval járok.
2022. jún. 24. 11:05
 7/12 anonim válasza:
Olvasva a válaszokat, várom, mikor lesz benne a Btk-ban bűncseleknényként idegent leszólítani az utcán...
2022. jún. 24. 12:58
 8/12 A kérdező kommentje:

Az utolsó válaszoló,topp komment 👍

Erre én is kíváncsi vagyok

2022. jún. 24. 16:03
 9/12 anonim válasza:
7-8: Kihívás a férfiak számára: ne akarjatok minden áron áldozatok lenni akiket a cúna nénik elnyomnak. Nehézség: lehetetlen.
2022. jún. 24. 16:21
 10/12 anonim válasza:
A hetes és nyolcas válasz olyan szinten undorító hogy nem csodálom, hogy nincs barátnőtök :)
2022. jún. 24. 18:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!