Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Akad itt gazdag férfi?

Akad itt gazdag férfi?

Figyelt kérdés

Szívesen ismerkednék intelligens,humoros,jó anyagi hátterű férfival,aki szeret utazgatni és keresne maga mellé egy társat.

Megjegyzéseket nem kérek,nem érdekel mások véleménye a saját életemről.



2022. aug. 6. 01:41
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim válasza:
igen. 1,5 misi , unalmas, befásult .. jah és nem érdekelsz.
2022. aug. 6. 01:44
 2/56 A kérdező kommentje:

Ha nem érdekel,nem kell kommentálni,ahogy fent is említettem.

Szövegértés :)

2022. aug. 6. 01:46
 3/56 anonim válasza:
Én jövőre leszek gazdag, most még nem vagyok az. Akkor hány éves leszel?
2022. aug. 6. 01:51
 4/56 anonim válasza:
Ja, nem ártana magadról is elárulni infókat. Te mit tudsz nyújtani a gazdag férfinak? Szerinted rohannak felkarolni téged, úgy hogy semmit sem tudnak rólad? Nincs minden ujjukra egy bombázó? Elég naív vagy kicsikém. Miféle szövegértésről beszélsz?? Mit kéne értelmezni, a nagy büdös semmit? Azt hiszed széttárod a kis combjaid és dől a lé? Erre ott vannak a hivatásosak, akik nem támasztanak igényeket mint pl. humor, intelligencia, utazás. Aki elég gazdag az nem itthonról exportál kurvát, hanem ott vesz mindennap másikat, helyit, jobbat, színvonalasabbat mint holmi aranyásó magyar hajléktalan ribit utaztasson, aki csak lóg a nyakán mert nincs pénze kajára.
2022. aug. 6. 01:56
 5/56 A kérdező kommentje:

Kezdődik. :)

Tudod,kedves megsértődött válaszoló, az a szép az egészben, hogy egyáltalán nem tartozom neked magyarázattal,hogy nekem mennyi pénzem van, vagy miért ilyen társat keresek. Inkább nyugodj meg és törődj a saját dolgoddal, elég gáz,hogy egy egyszerű kérdésen így felbőszülsz.

Engem sem érdekel te mit csinálsz az életeddel.

1. Bizony vannak olyan emberek is,akik gazdag családba születnek,és fent kell tartaniuk egy színvonalat. Ha egyszer szeretek utazgatni,nem muszáj ezt mindig egyedül tennem. Erre való egy társ.

Egy olyan emberrel,akinek nincsen elég pénze,kötelezettségei vannak,nem fogok tudni sehova se menni,igaz?:)

2. Nem mindenki vágyik minden nap másik nőre,ez inkább az újgazdag fiatal ficsúrokra vonatkozik,akik villogni akarnak a pénzükkel.

Vannak,akik szeretnék a jó dolgokat egy társsal élvezni.

Köszöntem a megértést és mint említettem, tessék a magad dolgával törődni. :)

2022. aug. 6. 02:08
 6/56 anonim válasza:

ez a kislány tényleg nagyon el van tévedve! viszont nagyon cuki volt a kamu okfejtés. persze, a gazdag emberek azért gazdagok, mert semmi kötelezettségük. sírok! :D

igen, és pont nincs egyetlen nő sem, aki elkísérné, olyan magányos, hogy rád szorul. na most már be is szarok a röhögéstől. :D

túl sok milliomos feleségeket néztél a tévében, totál el vagy varázsolódva.

remélem megtalálod a szintedhez mért tahót. :D

2022. aug. 6. 02:16
 7/56 A kérdező kommentje:

Kicsikém! Attól,hogy valakinek sok pénze van,még lehet magányos. Még vágyhat valakire,aki nem csak szexet tud nyújtani,mint a fent említett bárhol található nők,hanem intellektuális társaságot is.

Meglepődnél,ha tudnád hány gazdag ember fizet CSAK társaságért,azért,hogy valaki meghallgassa őket.

A kötelezettség alatt pedig kötött munkahelyet és időt értettem. Nem mindenki tud ugrálni,gondolni egyet és elutazni csak úgy. :)

2022. aug. 6. 02:22
 8/56 franciasrac válasza:
Esetleg gazdag leszek ha végzek az alap- és mesterképzésem, ezen kívül minden "kritériumodnak" megfelelek, mégis nem vagyok nagyon érdekelt, nem éri meg egy csaj akinek csak a pénz számít, jó neked ha olyat találsz de ha szükséged van pénzre, inkább jó munkát találj
2022. aug. 6. 02:59
 9/56 A kérdező kommentje:

Nem kértem érthetetlenkedő,vagy sértegető kommenteket, mert senki sem jár az én cipőmben, és nem szeretek magyarázkodni, mi miért van. Akit érdekel ki vagyok és mit akarok, majd ír privátot és kérdez.

Van jó munkám,és pénzem is bőven,megengedhetem,hogy akkor és oda utazzak el,ahová csak a kedvem tartja.

Bárhol feltalálom magam,mert több nyelven beszélek és a munkám miatt is eleve sokat utazom.

Azért kell hasonlóan gazdag férfi, akinek szintén nincsenek kötöttségei és szereti az utazást,illetve intelligenes és humoros személyisége van, hogy össze passzoljunk, és jól érezzük magunkat.

Igen, fontos, hogy pénze legyen, anélkül az ilyen életmód nem megengedhető.

Voltam már olyan kapcsolatban,ahol a partnerem éppenhogy annyi pénzt keresett,amiből megélt, ha utazni akartam,én fizettem helyette is,amiből később csak a konfliktus volt. Nekem sem tetszett,és ő sem érezte magát eléggé férfinak,mivel nem engedhette meg.

Ezért is írtam,hogy nálam megszokott egy színvonal,sajnos máshogy nem működik.

További kommenteket nem kérek.

Érdekes,hogy pár embert ennyire megvisel egy egyszerű kritérium.

Engem többé nem érdekelnek olyan emberek,akik a pénzem miatt vannak velem, ezért fontos az,hogy a partnerem is tehetős legyen. Így a pénz kérdés sosem gond, marad az önfeledt szórakozás. :)

Inkább keressetek ti jól fizető állást vagy egyéb elfoglaltságot, az helyett,hogy itt osszátok az észt ismeretlenül. Csak sajnálni tudom az ilyen ítelkező embereket.

2022. aug. 6. 03:22
 10/56 anonim válasza:
Itt csak gazdagok,meg nagyfarkúak vannak.
2022. aug. 6. 08:39
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!