Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Melyik a legpraktikusabb...

Melyik a legpraktikusabb társkeresés?

Figyelt kérdés
Nektek mi vált be?

2022. aug. 6. 20:45
 1/9 anonim válasza:
az internetes.
2022. aug. 6. 20:50
 2/9 anonim válasza:
Az online azért praktikusabb, mert ott egyből a személyiség jön elő, míg a személyesnél lekötik a figyelmet a külsőségek és ha zavarban van valaki, akkor nem is önmagát adja. Neten könnyebb és gyorsabb.
2022. aug. 6. 20:51
 3/9 anonim válasza:
A közvetlen környezetemben való korulnezes.
2022. aug. 6. 21:09
 4/9 anonim válasza:
Nekem eddig semmi, pedig próbáltam neten is (gyakrabban) meg élőben is (ritkábban).
2022. aug. 6. 21:46
 5/9 A kérdező kommentje:
#4-es. Hasonló a helyzet, ezért is merült fel a kérdés :)
2022. aug. 6. 22:05
 6/9 anonim válasza:

Őszintén szólva semmi. A leszólítás soha nem működött, neten meg (és most nem túlzok) 1000-ből 1-szer lesz randi.

Az ismerősök között a nem túl jól kinéző fiúk közül sokan évekig egyedül vannak.

Akik tudtak stabil párt találni vagy jó pár évvel korábban találták és általában közös munkahely/suli miatt.

2022. aug. 6. 22:17
 7/9 anonim válasza:
#5: Sajnos nem tudok semmilyen okosságot sem mondani. Aki jól néz ki, és aki tud ismerkedni, annak sehol sem lesz ezzel problémája. Próbáltam netes fórumokat (régebben pl. innen legalább volt egy-két találkozóm, de évek óta már itt sem viszem semmire), próbáltam társkeresőket (vagy vissza sem jelöltek, vagy ha visszajelöltek, akkor az üzenetemre már nem válaszoltak, de belefutottam már onlyfanses rybancba is), próbáltam személyesen (volt, akihez pl. vonaton mentem oda), egy lány ismerősöm is megpróbált összehozni egy barátnőjével, de az a csaj is eléggé suttyó módon tudott viselkedni, szóval sok mindennel kísérleteztem már, de semmi eredmény. Egyre inkább úgy gondolom, hogy akinek ennyire nem jön össze semmi, annak az a végzete, hogy egyedül maradjon.
2022. aug. 6. 22:34
 8/9 anonim válasza:
A legbiztosabb társkeresési forma az élőben, személyesen történő ismerkedés. De bizonyos szemszögből ez a legnehezebb is.
2022. aug. 7. 00:19
 9/9 anonim válasza:
Elmész bevásàrolni 😄 Leviszed a kutyàt sétàlni, kimész a hàz elé locsolni stb..
2022. aug. 7. 07:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!