Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok, randival kapcsolatban...

Lányok, randival kapcsolatban kaphatnék segíteni? Második randin már belefér a csók, vagy korai?

Figyelt kérdés

Volna pár kérdésem, mivel nem vagyok tapasztalt a témában és érdekelne a véleményetek, elsősorban lányok válasza érdekel


Tinderen ismertem meg a csajt, kb 3 hét beszélgetés után mentünk randira. Nem akartam siettetni, akkor került rá sor amikor ő is akarta. Előtte irogattunk, hívásoztunk és minden nagyon jó volt. Szerintem a randi is egész jól sikerült, nyilván nincs tökéletes első találkozás, de úgy láttam jól érzi magát, sokat nevetett, nem volt feszélyezett. Én nagyon megszerettem és úgy érzem ő is szimpatikusnak talált.


A második randival kapcsolatban lenne 1-2 kérdésem

1. valami apróbb ajándék (pl csoki) belefér, ugye?

2. Én tényleg komolyan gondolom az egészet és párkapcsolatot szeretnék vele. Annyi még, hogy kicsit szerény a hölgy. második randin már beleférhet a csók, vagy korai? egyértelművé szeretném tenni, hogy szeretem és komolyan gondolom az ismerkedést vele, nem a pár alkalmas szex a célom vele, hanem igazi párkapcsolat, ezért nagyon szeretném megcsókolni. Mik az apró jelek arra, hogy ő is szeretné? Ilyenkor milyen jeleket adtok? Nem akarom, hogy azt higgye, határozatlan vagyok, de erőltetni sem amit ő nem akar. Az se lenne jó, ha emiatt végül valaki más előbb tenne lépést, és ő igazából vágyik rá, miközben én nem adom tudtára az érzéseimet, értitek...


Minden segítséget nagyon köszönök előre is. Bármi egyéb tipp is jöhet randizással kapcsoaltban. Nagyon hálás lennék minden tippért a jelenlegi helyzettel kapcsolatban.

19/F



2022. aug. 14. 01:10
A kérdező szavazást indított:
Ha minden oké, mehet a csók
még túl korai
34 szavazat
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
A kérdés vége természetesen "kaphatnék segítséget" akart lenni, csak elb@sztam, bocsi érte xD
2022. aug. 14. 01:12
 2/16 anonim válasza:
Nekem korai lenne második randin, de nem vagyunk egyformák.
2022. aug. 14. 01:42
 3/16 anonim válasza:
Ha babrálja a haját nyerő ügyed van 😊
2022. aug. 14. 01:58
 4/16 anonim válasza:

Ajándékot ne vigyél még, max akkor ha névnapja vagy szülinapja lesz.


A csókra meg majd jön az alkalom. Először vidd el sétálni fogd meg a kezét, hogy ahhoz mit szól. Aztàn figyelmeztesd, hogy megcsókolod :) ha van humora még jobban fogja értékelni.

2022. aug. 14. 07:56
 5/16 anonim válasza:
Valakinek a szex is belefér, másnak a kézfogás sem. Ha látod rajta, hogy szeretné miért ne?
2022. aug. 14. 08:54
 6/16 anonim válasza:
Csók az már első randin alap, másodikon már mehet az ujjazás. Húzz bele, le vagy maradva.
2022. aug. 14. 10:14
 7/16 anonim válasza:

"Valakinek a szex is belefér, másnak a kézfogás sem. Ha látod rajta, hogy szeretné miért ne?"

Igen, ez jól leírja.

2022. aug. 14. 10:37
 8/16 anonim válasza:

"egyértelművé szeretném tenni, hogy szeretem és komolyan gondolom az ismerkedést vele, nem a pár alkalmas szex a célom vele, hanem igazi párkapcsolat"

Akkor fogd vissza magad és mindig csak akkor lépj előre egyet-egyet, amikor már 1000 százalékban biztos vagy benne, hogy jól teszed anélkül, hogy kérdést írnál ki róla!

2022. aug. 15. 07:32
 9/16 anonim válasza:

"nem a pár alkalmas szex a célom vele, hanem igazi párkapcsolat, ezért nagyon szeretném megcsókolni. ... Az se lenne jó, ha emiatt végül valaki más előbb tenne lépést, és ő igazából vágyik rá, miközben én nem adom tudtára az érzéseimet, értitek..."

Máshogy is a tudtára tudod adni. Pl. úgy, ahogy nekünk a tudtunkra adtad: szavakkal. Ha megcsókolod, akkor is lehet, hogy más "előbb tesz lépést", ha már a második randin le akarod fektetni, akkor is lehet, hogy "más előbb tesz lépést". Ez nem lóverseny. Főleg, ha komolyan gondolod. És ha tényleg komolyan gondolod, akkor ne "randizós tippeket" akarj, hanem rá figyelj, vele kommunikálj, ne azzal foglalkozz, hogy mások, másokkal mit hogyan szoktak, miközben azt sem tudod, hogy nekik mi volt a céljuk, hol tartottak, mennyire ismerték egymást egyáltalán, stb.

Az legyen a cél, hogy minél jobban megismerd. Igaziból még azelőtt ez legyen a cél, hogy tényleg eldöntenéd, hogy komoly kapcsolatot akarsz vele! Az jó, ha úgy állsz hozzá, hogy az is lehet, hogy komoly kapcsolat lesz belőle, tehát nem akarod elszúrni már az elején, de igazán csak akkor döntsd majd el, amikor már arról is listát tudsz írni, hogy milyen negatív tulajdonságai, idegesítő szokásai vannak. :)

2022. aug. 15. 07:38
 10/16 anonim válasza:
Ja, és még valami: ne "lányoktól" kérj tippeket, akik ugyanolyan tapasztalatlanok, mint te, hanem olyanoktól, akik évtizedek óta boldog párkapcsolatban élnek! Ők tudják, hogy miről van szó, nem azok, akik még csak randizgatnak, mint te.
2022. aug. 15. 07:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!