Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » 26 éves férfi vagyok. Valakin...

26 éves férfi vagyok. Valakinek volna kedve megismerni?

Figyelt kérdés

26 éves férfi vagyok, növényekkel foglalkozom.

Sportos fizikum, 168 cm magasság, barna haj, barna szem.

[link]

Jelenleg az agglomerációban élek, de a saját birtokom felújítását követően Pécs vonzásában fogok élni.

Valakinek lenne kedve megismerni?

Kép alapján (/10) mennyire értékelnél?



2022. aug. 21. 18:43
A kérdező szavazást indított:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
18 szavazat
 1/9 anonim válasza:

Kétlem, hogy tényleg magadról tettél fel képet.


Egyébként a magasságodon és alkatodon kívül semmit sem mondtál magadról. Leginkább pl. az lenne a lényeg, hogy mi érdekel téged, mivel foglalkozol, milyen ember vagy.


Bár az már önmagában sokat elmond, hogy pontozást vársz a fotón lévő ember kinézetére...

2022. aug. 21. 18:49
 2/9 A kérdező kommentje:
A fotón én vagyok. Mi a gondod azzal, hogy pontozást várok?
2022. aug. 21. 18:51
 3/9 A kérdező kommentje:
Mellesleg leírtam. Növényekkel, faiskola, virágzók, bonsai. Birtokomon szőlővel, gyümölccsel és gabonával foglalkozom. Szeretek barkácsolni, filmet nézni. Alfa romeo fanatikus vagyok.
2022. aug. 21. 18:54
 4/9 NTBS válasza:
Gondolom nőket keresel. Mivel pasi vagyok így nem.
2022. aug. 21. 19:15
 5/9 anonim válasza:

Nekem szimpatikus vagy, leírással és képpel is. De én pesti vagyok, jó darabig az is maradok.

Bár sajnos kétlem hogy ez az oldal a legmegfelelőbb a párkereséshez, de mindig akadnak kivételek persze.. Sok sikert kívánok!! :)

2022. aug. 21. 19:16
 6/9 A kérdező kommentje:

Igen nőket keresek.

5. Köszönöm szépen! Ez a gondom, hogy legtöbb nő fél tőlem a közeli költözés miatt azthiszem. Amíg nem ott élek a birtokomon, addig esélytelennek tartom, hogy egy bp közeli nő élne velem vidéken, már a beállítottsága és életvitele miatt sem. Velem nem összeegyeztethető, az az élet, amire ők vágynak.

2022. aug. 21. 19:25
 7/9 anonim válasza:
jelenleg hol élsz? milyen típusú Alfád van? hányadik évben terem a csemegeszőlő, ültettem 5 félét ősszel, de idén még nem termett
2022. aug. 21. 20:49
 8/9 A kérdező kommentje:
Jelenleg Szigetszentmiklós. 156SW face lift előtti. Attól függ milyen idős oltványaid vannak (mennyire megbizható?) és milyen fajták. A szőlőt általában 2-3 rügyes "csapokra" tavasszal szokás visszametszeni. Többet nem érdemes rajta hagyni. Ha nem termett egy idősebb tőke, akkor nem volt megfelelő a terméskötődés sajnos. Gyümölcsből vannak fajták, amik hajlamosak egy egy évet ki is hagyni vagy kevesebbet teremni.
2022. aug. 21. 21:27
 9/9 Joker2244 válasza:
Én szivesen beszélgetnék veled🙂
2022. aug. 23. 05:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!