Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Tinderen tényleg nem lehet...

Tinderen tényleg nem lehet párt találni?

Figyelt kérdés
Nemrég regisztráltam fel, vannak aranyos emberek, de félek, hogy nem találok komoly kapcsolatot. Élőben nem igazán tudtam társat találni és nehezebb is számomra úgy az ismerkedés, így választottam ezt a módszert. Sajnos nem volt még igazán komoly kapcsolatom. Mostanában nagyon ráfeszültem erre, félek, hogy egyedül maradok. Elmondanátok a tapasztalatokat? Aki azt mondja ismerkedjek csak élőben az akkor légyszíves leírná hol és hogyan lehetne. Buliban vagy bárban, szórakozóhelyen?

2022. aug. 23. 20:56
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Vagy ajánlanátok még társkeresőket?
2022. aug. 23. 20:56
 2/17 anonim válasza:
Fiú vagy vagy lány? Sajna nemtől függő a tanácsom itt
2022. aug. 23. 20:59
 3/17 anonim válasza:
Hanyagold a többi társkeresőt,semmit nem érnek és csak lóvé elb@szásra jó
2022. aug. 23. 21:00
 4/17 anonim válasza:

Ne görcsölj rá. Férfiként ezt tudom javasolni.

Boldog vagy? Jól telnek a napjaid?

Tudsz magadon nevetni?

Vannak emberek, barátok, akikekkel megtudod osztani az örömöd s a bánatod?

Ha igen a válasz, ne aggódj.


Ismerkedni, hát bárhol lehet.

Munkahely, vagy szabadidőd tevékenységed közben. Valami csoportos sport például. Tenisz, túra.

Jól hangzik egy kapcsolat, de sok lemondással is jár kettőtök érdekében.

2022. aug. 23. 21:02
 5/17 anonim válasza:

4es voltam,

Ezt a facebookos vackot ajánlom még. Nem garantált, de unalmadban párat végig nyomsz. Akár még bármi is lehet belőle :)

2022. aug. 23. 21:03
 6/17 anonim válasza:
Megválaszoltad, buliban, bárban, szórakozóhelyen. Vonaton, könyvtárban, színházban, suliban. Utcán, edzés közben. Buszon, boltban. Nem jut eszembe más de még tuti van. Csak annyi a tanácsom sose fizess társkereső appra. Hidd el ha az én adottságaimmal tudtam találni párt úgy hogy nem fizettem semmi szolgáltatásért és nem személyesen ismerkedtem, akkor senkinek se lehet panasza.
2022. aug. 23. 21:18
 7/17 anonim válasza:
Nem lehet már manapság sehol. Mindenki fent hordja az orrát és azt hiszik ők sz.rták a spanyol viaszt. Nevetséges.
2022. aug. 23. 21:39
 8/17 A kérdező kommentje:
Lány vagyok. És ezeken a helyeken hogy mész oda a másik emberhez? Mondjuk utcán boltban? Még szórakozóhelyen talán könnyebb, na de utcán, boltban, könyvtárban, buszon? Azért annyi előnye van a társkeresőnek hogy tudod hogy tetszik nekik legalább a külsőd ha matcheltek vagy kb hasonló a szándékotok. #6 Ha online ismerkedtél hol találtál párt?
2022. aug. 23. 21:44
 9/17 anonim válasza:
A 7-es válaszolónak igaza van!
2022. aug. 23. 21:58
 10/17 anonim válasza:

6-os vagyok, gondoltam, hogy hasonló problémáid lehetnek. Elsősorban, lányként neccesebb odamenni, persze a fiú is örül, ha a lány kezdeményez szóval ez ne tántorítson el. Ez meg, hogy, hogy mész oda a másik emberhez, kifogás arra, hogy mi van ha nem tetszem neki. Ha egyszerűen nem félnének az emberek az elutasítástól mintha ott egy világ omlana össze, akkor nem lenne baj azzal se, hogy mit kell mondani. Ha tetszel neki és fordítva, akkor mindegy milyen szöveggel mész oda, ha meg nem akkor megint mindegy milyennel mész oda, csak el fog utasítani, és? nem kell vonat elé ugrani, ha valaki nemet mond. Én se vagyok idős 20 éves vagyok. Engem is utasítottak már el és sz*rtam bele lényegében, hol online, hol személyesen, nem lett tőle bajom, ment tovább az életem. Túl sokat foglalkoznak az emberek mások gondolataival. Mi van ha nem jössz be neki? Semmi. Mi van ha elutasít? Semmi. Majd másnap, vagy 3 órával később máshol, ha látsz valakit megpróbálod. Ha meg nem tudsz beszélgetni emberekkel személyesen és nem tudsz odamenni emberekhez ne válaszd a személyes ismerkedést. Nem mondom, hogy mindenkinek kedvező lehet minden személyes ismerkedési hely amit felsoroltam, lehet te nem tudnál boltban, utcán, buszon ismerkedni, ezzel nincs baj, ne feltételezd azt, hogy senki se tudna. Én például vonaton is jókat beszélgettem már teljesen ismeretlen emberekkel (nem feltétlen ismerkedési szándékkal, bárkivel).

Egy szó mint száz, pofázok itt össze-vissza. Nem kell fosni. Meg kell találni a számodra ideális helyet ismerkedésre, ahol tudsz beszélgetést kezdeményezni. Ne érdekeljen, ha elutasít, mert nem dől össze a világ tőle és úgyse tudsz ellene tenni. Ha meg nem megy a személyes ismerkedés sehol, akkor társkeresők, chat oldalak, forumok, vannak jó discord szerverek, nem találtam én se sok magyart 1-2 akad, azokat nem ajánlom amit itt szoktak hirdetgetni. Nem akartam nyersen fogalmazni késő van. Próbáltam a lényeget írni, tudom össze-visszaság lett, ha rám írsz privátban még ezután kérdéseket, holnap kialudva magam visszaírok.

2022. aug. 23. 22:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!