Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Tinderen tényleg nem lehet...

Tinderen tényleg nem lehet párt találni?

Figyelt kérdés
Nemrég regisztráltam fel, vannak aranyos emberek, de félek, hogy nem találok komoly kapcsolatot. Élőben nem igazán tudtam társat találni és nehezebb is számomra úgy az ismerkedés, így választottam ezt a módszert. Sajnos nem volt még igazán komoly kapcsolatom. Mostanában nagyon ráfeszültem erre, félek, hogy egyedül maradok. Elmondanátok a tapasztalatokat? Aki azt mondja ismerkedjek csak élőben az akkor légyszíves leírná hol és hogyan lehetne. Buliban vagy bárban, szórakozóhelyen?

2022. aug. 23. 20:56
1 2
 11/17 anonim válasza:

Sose gondoltam volna, hogy egy lánynak lehetnek ilyen problémái.

Az, hogy komoly kapcsolatod nem volt még az nem jelent semmit. Annyi, hogy gondolom már huszonéves éveid végén vagy és most jutottál el oda, hogy jaj mi lesz. Semmi. Társaságba kell járni ez a nyitja. Online is meg lehet oldani, van miből választani. Ha jó emberismerő vagy akkor csak oda kell figyelni nektek van könnyebb dolgotok mert csak le kell válogatni a javát. :D nekünk ha néha van valami már lehet örülni, hogy valaki méltóztatott :D

2022. aug. 23. 23:29
 12/17 anonim válasza:
Lányként még nagyobb előnyben vagy mint fiúként. Buszon engem anno úgy szólított meg egy lány, hogy leült mellém. Azaz megkérdezte, hogy szabad-e a hely. Utána zsepit kért, aztán megkérdezte hogy sűrűn járok-e ezzel a busszal. Ez elég volt a beszélgetés elindulásához.
2022. aug. 24. 03:22
 13/17 anonim válasza:
Tinderen csak akkor találsz párt ha olyan profilképeket csinálsz mint az oldalon levők 90%-a. Agyonra retusált photosoppolt és Maldív-Szigeten nyaralós. Ha ezt a szintet nem ütöd meg akkor esélyed sincsen férfiként. Nőként más a helyzet. Nekik nem kellene photoshoppolt kép sem a Maldív-Szigeten akkor is találnának párt ha "akarnának"!
2022. aug. 28. 07:22
 14/17 anonim válasza:
Nem a társkereső oldalakkal van a baj, hanem veletek nőkkel.
2022. aug. 28. 09:51
 15/17 anonim válasza:
Én is a 7-es válaszolóval értek egyet.
2022. okt. 8. 18:15
 16/17 anonim válasza:
14-es! Ebben van valamennyi igazság! Mindenki a férfiakat hibáztatja, aláírom vannak i.dióták is de hogy a férfiak 70-80%-nak nem sikerül onnan normális kapcsolatot kialakítania és még a randiig is eljutni akkor tutira nem velünk van a gond. Ezt már több kérdés alatt is láttam válaszban. Ha egyoldalú a kommunikáció mert sajnos az és mi kezdeményezünk így a mi oldalunkról megvan csak sajnos a másik oldalról nincsen. Ez szomorú mert a nők elvárják hogy te írj nekik először, mi meg akkor elvárjuk hogy a nők meg írjanak nekünk vissza és ne kifogások mögé bújjanak hogy sok a meló, sok az ismerkedő. Ha intelligensek és tudnak normálisan szűrni, nem csak a külsőt néznék hanem a tartalmat is akkor nagyobb eséllyel találna mindenki párt. Társkereső oldalak a nőktől függnek nem a férfiaktól hiába vagyunk mi többen, nekik kellene többet belefektetniük az ismerkedésbe és nem hinném hogy csak nagyon csúnya és defektes pasik lennének ott fent, mert ha ez így van akkor én törlöm magam mindenhonnan hiszen én értelmes pasinak tartom magam normálisan kitöltött és igazolt adatlappal és elfogadható profilképpel!
2022. okt. 9. 08:03
 17/17 anonim válasza:
16.... Én elgondolkodtam már ezeken a társkereső oldalakon. amit tinderen láttam no komment. Előre beállított pucsítós képek a reptereken, szobában a franciaágy mellett, vagy egy sziklafalon a tengerrel a háttérben. Nagyzolás, önsztárolás, tömény feminizmus. Ez az egész a normális férfiak gyalázása. Időhúzás oda felregisztrálni, hogy konkrétan prostikat megszégyenítő nőcskéket bámuljak. Szégyen az egész.
2022. okt. 9. 18:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!