Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Talán itt vagy?❤

Talán itt vagy?❤

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Teszek egy próbát, gondoltam nem veszíthetek vele...

Szeretnék ismerkedni, és keresném azt a lányt, aki szintén introvertált, szereti a természetet, kedves, intelligens, észreveszi az értékeket, esetleg kívülállónak érzi magát.

Álmom, hogy szerethessek és törődhessek valakivel.

Bárcsak ne egyedül kellene ülnöm az üres, rideg sorban, elmélkedve a mozifilmeken):

18/f



2022. aug. 23. 23:33
1 2 3 4 5
 1/49 anonim válasza:
nem, nem vagyok itt
2022. aug. 23. 23:35
 2/49 anonim válasza:
Menj inkább edzeni, úgy viselkedsz mint egy ovodás
2022. aug. 23. 23:37
 3/49 anonim válasza:
Sok sikert hozzá!:)
2022. aug. 23. 23:47
 4/49 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az értelmes, építő válaszokat!

Nem csalódtam(:

2022. aug. 23. 23:50
 5/49 anonim válasza:
Az első kettő csak trollkodik. Fölösleges foglalkozni velük. Egyébként alapszabály az oldalon, hogy sok érzelmet nem szabad kifejezni, mert sokan egyből ugranak rá, mivel elég gyér szinten állnak szegények az ilyesmiben, ezért próbálnak másokat is lehúzni. De ha bírod persze, akkor hajrá! :)
2022. aug. 23. 23:53
 6/49 anonim válasza:
megjött a mensid, kérdező?
2022. aug. 23. 23:54
 7/49 A kérdező kommentje:

5-ös: Nagyon szépen köszönöm bíztató szavaidat(: Ne aggódj, egy kis poshadt tej sosem árt a jó müzlibe:D

6-os: Sajnos nem vagyok nő, de sok a szeretet🥰.

2022. aug. 24. 00:03
 8/49 A kérdező kommentje:
8-as: Hetero vagyok barátom, és sajnos nem téged kereslek):
2022. aug. 24. 00:09
 9/49 anonim válasza:
persze, heteró xD ha az lennél nem írnád azt hogy SAJNOS nem vagy nő
2022. aug. 24. 00:11
 10/49 Camorri válasza:

Kedves kérdező,

Tutira meg fogod találni majd azt a valakit akit megérdemelsz. De saját tapasztalatomból kiindulva, nem most. 18 éves vagy, valószínűleg korodbeli lányt szeretnél, de a fiatal lányoknak még nem ez kell feltétlenül. Hidd el, egy introvertált lány is a macsósabb fiúkat fogja preferálni.

És ez később talán kicsit fog változni, de nem sokat.

Én azt ajánlom hogy foglalkozz inkább magaddal. Keress új hobbikat amik lekötnek. Esetleg ha elég bátor vagy szakadj el a komfortzónádtól. Én pl manapság eljárok harcművészetet tanulni. Ott hasonló introvertált társasággal találkoztam. Keress Te is valamit.

Vagy foglalkozz a karriereddel. Még nagyon fiatal vagy. Koncentrálj rá! Később majd adja magát a dolog, most a legtöbb lány elfoglalt, tanul, álmodozik, fél, stb. Majd később ők is kimozdulnak a komfortból.

És ne csüggedj! Majd mindennek el fog jönni az ideje, ha elég bátor vagy és kitartó.

2022. aug. 24. 00:13
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!