Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Szerintetek is csal a Tinder?

Szerintetek is csal a Tinder?

Figyelt kérdés

Elég gyanús nekem, hogy ahányszor tinderezek, szinte csak fullos csajokat ajánl fel, az kizárt, hogy a tinder 90%a 10/8 és afölötti csajokból állna. Mikor vettem Goldot, persze láttam csúnyácska, kövér lányokat is a lájkok közt. Szerintem direkt a jó nőket, legnépszerűbbeket mutatja, hogy elhidd, "vele is matchelhetsz" de közben téged meg ugyanúgy a saját "kasztodnak" megfelelő közönségnek mutat. Nekem nem lenne gond, nem pályázok a szupermodellekre, tudom hogy max 10/7es pasi vagyok, de akkor olyanokat mutasson akik az én ligám! Érdekes módon Bumble, Badoo-n teljesen más, főleg utóbbin aztán nagyon vegyes a felhozatal... Szerintetek sem stimmel valami?


29/F



2022. szept. 4. 11:31
1 2
 1/15 anonim válasza:

Sosem fizettem még azért a szarért, de lehet benne valami.

Fizetés nélkül is egyet tudok érteni!

2022. szept. 4. 11:46
 2/15 anonim válasza:
Szerintem túl sok összeesküvés elmélet létezik már nem kell a tinderre is.
2022. szept. 4. 11:49
 3/15 anonim válasza:

Rakás emberi roncsot dobál fel.

Van félszemű csaj, tolószékes is..


Meg egy rakás jó nő, aki kizárólag ilyen 15ezer kilóméterre lévő képekkel operál, ergo egyértelműen valami karibi aranyásó és véletlen az összes ilyen pont 11 kilóméterre van! :)

2022. szept. 4. 12:48
 4/15 anonim válasza:
Így működik az algoritmus. Minél több ember húz jobbra egy felhasználót, az annál népszerűbb lesz, és annál előrébb kerül. Kivétel a kiemelés, olyankor a csúnya ember is sor elején lesz egy ideig. Ezért van, hogyha elkezd tinderezni valaki, csak a tökéletes nőket pasikat látja. Egyébként szerintem kifejezetten visszataszító ez az archetípus akikről írsz op, nekem nagyon mű az összes és nem jönnek be, az ilyen felhasználókat akik "tökéletesek" mindig balra húzom. De egyébként igen, ha az ember nem néz ki tökéletesen, nagyon nehéz érvényesülni, mert ugye az algoritmus miatt hátrakerül. Ezt persze az is befolyásolja, hogyha őrült módon mindenkit jobbra húzol, azt fogja hinni, hogy bot vagy, és akkor is a sor végére kerülsz. Lassan kell húzkodni az emberekrt, végignézni a képeket, és max 10 20 profilt megnézni óránként. Nekem ez vált be régen. Én anno 2 3 hetente fel tudtam szedni jó csajokat alkalmi kapcsolatokra, amikor még csak a tinder plusz volt az extra funkció. Amikor megjelent a gold, elkezdett rosszabb lenni, de még ígyis volt heti 1 kiemelés, meg napi 5 superlike. Aztán valamikor év elején alakították át újra, heti 5 superlike, és havi 1 kiemelés a golddal. A tinder plus már ezeket nem is adja meg, csak korlátlanul húzogathatod az embereket. Egy jó app volt, még 2 éve, de aztán a pénzéhség miatt még lehetetlenebbé vált az érvényesülés. Ismerkedj élőben, ott nem fogsz komoly kapcsolatot találni nagy valószínűséggel!
2022. szept. 4. 14:37
 5/15 anonim válasza:
A weboldal üzemeltetők rengeteg kamu profilt tesznek fel azért, hogy minél többen fizessenek elő, neked leginkább ezeket dobja be!
2022. szept. 4. 15:14
 6/15 Psycho válasza:

#4 szerintem jól leírta. A Tinder figyeli a böngészési, "jobbrahúzási" meg "balrahúzási" szokásaidat, és az alapján dobja fel a lányokat. Ha jól emlékszem, a beállítások közt ez a funkció talán még ki is kapcsolható. Igyekszik olyat felajánlai, aki a korábbi döntéseid alapján vélhetően számodra szimpatikus lesz.


Ettől függetlenül nem lepődnék meg, ha lenne valami simliskedés a háttérben. A tinderen a top pasik visznek mindenkit, a lányok meg csillió match közül szabadon válogathatnak - nyilván ignorálják a középmezőnyt. Viszont nyilván kell a pénz az üzemeltetőnek, valahogy ott kell tartani a jól tejelő középmezőnyt is.


Nekem az furcsa, hogy ha befizetek goldra, senki sem lájkol. Két hónapja vagyok gold, egy lájkot kaptam, az is bot volt. Amikor viszont nincs előfizetésem, érdekes módon kis túlzással napi szinten jönnek a lájkok, csak ugye nem látni kik azok... 🤔 Statisztikai elemzés nélkül is megmondom, hogy szignifikáns különbség van a kapott lájkok számában, attól függően, hogy előfizetős vagyok, vagy ingyenes felhasználó. És érdekes módon, ha bematcheltem velük, miután goldra váltottam, egy sem válaszolt az üzenetekre.

2022. szept. 4. 19:37
 7/15 anonim válasza:
6 persze hogy nem, talált jobbat
2022. szept. 4. 19:46
 8/15 anonim válasza:
Fura egy alkalmazás. Én is most kezdtem el használni. Amikor elkezdtem jelölgetni a nőket egyből 6 visszajelölt. Azóta is pörgetem mostmár csak néha vki jelöl vissza de nagyon ritkán. Lehetséges hogy először azokat dobhatta fel akik aktív felhasználók. Most meg már az inaktívakat. Mással ezt nem tudom magyarázni. Egyébként nekem a 10/10es nőknél tuti nem lenne esélyem ezért számomra ez nem is jo hogy ezeket dobja be. Eddig nem nagyon volt sikerem az oldallal. Egyetlen egy nővel beszélgetek rajta keresztül aki burmai és itt volt magyarországon turista dehát ő meg elérhetetlen mert a világ másik felén lakik
2022. szept. 4. 19:50
 9/15 anonim válasza:

Értsétek már meg, hogy nagyrészt átverés az egész!!!

Vannak a kamu regisztrációk és

a valósak! Te kamuk miatt fizetsz elő, akik olyan csajok, akiknek a rohadt életbe sose kellene társkereső!!!!

Fizess elő, hogy írj a kamukra!!

2022. szept. 4. 20:52
 10/15 anonim válasza:
Hülyeség amit írsz. Botokat alapvetően nagyon szűri az app, bár néha tényleg vannak de nem jellemző. Amúgy be tudod állítani, hogy csak kékpipás profilokat láss. Én is mindig olyankor fizetek elő, amikor már bőven jobbra húztak, ráírok mindre és elkezdem szervezni a talikat. Ne láss összeesküvést mögé
2022. szept. 4. 21:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!