Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lenne kedvetek ismerkedni...

Lenne kedvetek ismerkedni Kecskemét környékéről?

Figyelt kérdés

-21 éves vagyok


-szeretek sportolni, utazni, de nem áll tőlem távol a film és sorozatnézés sem


-szeretem az állatokat, a természetet, és a tudományokat is



2022. szept. 4. 20:06
 1/5 anonim válasza:
Nem? Vagy neked az mindegy?
2022. szept. 4. 20:16
 2/5 anonim válasza:
Persze, hogy.
2022. szept. 4. 20:32
 3/5 A kérdező kommentje:
ismerkedés céljából irtam a kérdést nem kifejezetten társkeresés céljából de amúgy férfi vagyok
2022. szept. 4. 20:50
 4/5 anonim válasza:
Gondoltam, hogy férfi vagy. Itt nincsenek kecskeméti lányok... Bár aki volt régen, azzal sem sokra mentem, bármiről legyen szó. Most meg egy betegség miatt sem kedvem, sem erőm semmihez. Akivel esetleg utazgatni lehetne, egy régi kollegám, akivel jóban vagyok, nincs közös érdeklődési körünk. 3 év alatt talán két közös programot tudtunk szervezni. Mikor jobban éreztem magam, hívtam párszor a nyáron is, mert mentem ide-oda, amúgy tényleg jóban vagyunk, de egyszerűen mindenre volt kifogása. Tudom, hogy nem olyan érdekes kimozdulni a megszokott környezetből, 150 kilométert utazni, itt-ott megállni és egy kicsit világot látni, nekem valahogy a strandolás nem jön be, hogy bárhová megyünk, annak mindenképpen a fürdésről kell szólnia. Anyámat rá tudom venni, hogy jöjjön el néha, de a lelke mélyén ő is fürödne. Hogy miért nem vittem még el őket együtt strandolni? :D 30+ F
2022. szept. 4. 21:33
 5/5 anonim válasza:
Szia,lenne!
2022. szept. 6. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!