Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Mi a jobb, ha várom amíg a...

Mi a jobb, ha várom amíg a lány ír rám, vagy semmit nem javít a helyzeten, kérdezzek rá én "mi a helyzet?" vagy valami ilyet?

Figyelt kérdés

Kicsit sokat írtam neki az utóbbi napokban, most meg arra gondoltam lehet jobb ha megvárom amíg ő nyit, de lehet csak ront a helyzeten ha nem foglalkozom vele? Kérdezzek rá mi a helyzet, vagy hagyjam és ha egyáltalán nem keres akkor kuka a lány?


Vagyis a tipikus most én keressem vagy várjam amíg ő keres téma?


2022. szept. 7. 14:39
 1/7 anonim válasza:

Szerintem a legjobb a kölcsönös egymás keresés rendszere. Vagyis, ha te most írtál, várd amíg ő ír.

Lehet, hogy nehéz, de a nőknek kevés félelmetesebb van annál, mint hogy tele van üzenetekkel egy embertől.

2022. szept. 7. 14:42
 2/7 anonim válasza:
Írtál már neki. Ne zaklasd...
2022. szept. 7. 15:30
 3/7 A kérdező kommentje:

írtam neki annyit, hogy

"mi a helyzet?"

2022. szept. 7. 15:40
 4/7 A kérdező kommentje:
Aztán majd ha válaszol én nem fogok válaszolni hosszú ideig.
2022. szept. 7. 15:45
 5/7 anonim válasza:
Gyerekes...
2022. szept. 7. 16:11
 6/7 anonim válasza:
Egyébként ezért szánalmasak ezek a játszmák mindkét oldalon. Ha valaki fontos az embernek azt keresi. Ha nem kap viszonzást, kár erőlködni.
2022. szept. 7. 16:27
 7/7 anonim válasza:
bruh
2022. szept. 8. 08:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!