Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Mire gondoltok mikor láttok...

Mire gondoltok mikor láttok egy fullos csajt valami kövér kopaszodó, turkálós ruhás pali oldalán? Vagy kisportolt jóképű srác mellett csúnyácska csaj? Lenézitek?

Figyelt kérdés
Hogy jönnek össze ezek a párok? Pénzes a csúnyábbik fél?

2022. szept. 7. 19:52
1 2
 1/11 anonim válasza:
Engem nem izgat. Mindenki azzal van, akivel akar. Aki meg érdekből van valakivel, az duplán fizet meg érte.
2022. szept. 7. 19:58
 2/11 anonim válasza:

Tudod, van olyan ember, akit nem amásik kinézete érdekel, és nem a másik pénze.

Ha neked csak ennyi a lényeg, akkor ne sok jóra számíts az életben.

2022. szept. 7. 20:01
 3/11 anonim válasza:

Senkit sem nézek le. Volt egyszer egy magyon kövér de annál kedvesebb barátnőm. A kapcsolatunk elején még észrevettem a rosszalló tekinteteket, de aztán már kikerültek a látómezőmből, mert a barátnőmre figyeltem.

Mi itt jöttünk össze, szóval a láthatatlanság faktor játszott szerepet benne. Az utcán nem vettem volna észre, külsőre nem volt az esetem.

A pénz ugyan ilyen. Az ember egyenlege sincs a homlokára tetováltatva.


29/F

2022. szept. 7. 20:05
 4/11 anonim válasza:
Én az ilyen debil kérdések kiíróit nézem le. Egyébként nem foglalkozom más párokkal.
2022. szept. 7. 20:09
 5/11 A kérdező kommentje:
Hogy lehet szexualisan vonzonak talalni valakit aki nem az eseted es meg kover is? Nem bantasbol kerdezem csak kivancsi vagyok
2022. szept. 7. 20:11
 6/11 anonim válasza:

Én azon szoktam megdöbbenni, mikor azt hiszem, hogy a nagyapjával sétál a csaj, aztán kiderül, hogy a barátja.

De tény, hogy mindenki megfizeti a választása árát.

2022. szept. 7. 20:12
 7/11 anonim válasza:
Nem a szexuális kisugárzása fogott meg, és a választásom nem ez alapján az egy szempont alapján hoztam meg.
2022. szept. 7. 20:15
 8/11 anonim válasza:

Én egy kopasz férj vagyok 20 évvel fiatalabb feleséggel az oldalamon. Divatosan sem öltözködöm, motoros rocker vagyok, ebben a stílusban ruházkodok is. Viszont sármos, viszonylag kosportol férfi vagyok, magabiztos fellépéssel.

F52

2022. szept. 7. 20:51
 9/11 anonim válasza:
*kisportolt férfi
2022. szept. 7. 20:51
 10/11 anonim válasza:

Nem nézem le, csak gondolkodom, hogy mennyire különbözik az emberiség.

Nem hinném, hogy pálcát kellene törnöm a fejük felett: van aki lehet, hogy küülsőre nem szép, de a lelke, a belsejében van jóság.

2022. szept. 8. 06:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!