Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Csapatban mozgó nőkre hogy...

Csapatban mozgó nőkre hogy lehet rámozdulni?

Figyelt kérdés

Sok szórakozóhelyen 3-4 fős brancsokban ülnek, táncolnak a csajok. Ha egyedül ülne mondjuk valamelyik a pultnál, odamennék meghívni valamire, de így nem merek, félek a megszégyenüléstől, hogy majd jót rötyögnek rajtam hogy na idejött a lúzer. Van valami trükk, ahogy ezt ki lehet játszani?


27/f



2022. szept. 8. 15:22
1 2
 1/14 anonim válasza:
Igen, önbizalom és magabiztosság építése. Ha ez hiányzik nem fog menni.
2022. szept. 8. 15:24
 2/14 anonim válasza:
Beütöd a tűzriasztót, és a nagy kavarodásban kikapsz egy lányt a tömegből. Mindegy melyiket, mert 12 egy tucat... Ugyan úgy néznek ki, ugyan azt beszélik, ugyan úgy vihognak stb...
2022. szept. 8. 15:26
 3/14 Camorri válasza:

Járj Te is csapatban!

Én pl ha csak 1 barátom ott van hogy támogasson ha nem jön össze, már sokkal magabiztosabb vagyok. De minimum 2 barát ajánlott hogy ha bejön akkor ne unatkozzanak.

Amúgy meg bevágódsz az a lány mellé aki szimpi, és ráköszönsz, fontos egy normális megkapó mosoly! Ezek után meg beszélgetésre próbálod fordítani a szót. Ha nyitott rá, akkor így tovább, ha nem akkor tipli, lesz jobb is. Anno így ismertem meg egy nagyon cuki csajt egyetemi bulin. Épp megérkeztek a barátnőivel, én meg instant odamentem. Egész éjjel vele beszélgettem, hazakísértem és ott mondta hogy amúgy van barátja.

De amint beszédbe merültünk Ő is szinte elfelejtette hogy barátnői ott vannak. Szóval, ha a belépő hatásos, és vevő a beszélgetésre, akkor sima ügy. Ha meg nem, akkor evvan keresd a következőt!

2022. szept. 8. 15:50
 4/14 anonim válasza:
Egyedül nem fogsz lefoglalni 3-4 csajt. Menj haverokkal, így közelítsetek meg egy csajtársaságot majd leszólítod amelyik szimpi.
2022. szept. 8. 15:50
 5/14 anonim válasza:
Próbáld meg felvenni a kiszemelt lánnyal a szemkontaktust többször, és ha úgy látod, hogy ő is keresi már a tekinteted akkor menj csak oda hozzá, így sokkal kisebb az esélye a megszégyenülésnek
2022. szept. 8. 15:50
 6/14 anonim válasza:

Amíg így állsz hozzá, hogy oda jött a lúzer addig semmit nem tudsz kezdeni.

Önbizalom és magabiztosság :)

2022. szept. 8. 16:26
 7/14 anonim válasza:
Ha jo a dumad es meg tudod nevettetni oket nyert ugyed van. Bena rucatszoveggel felejtos
2022. szept. 8. 16:28
 8/14 anonim válasza:
#2 :))))))) sírok a röhögéstől
2022. szept. 8. 16:49
 9/14 anonim válasza:

Amíg nem mész oda, addig sehogy.


Aki tetszik, próbálj szemezni vele, aztán menj oda hozzá, és szólítsd meg.

2022. szept. 8. 16:59
 10/14 anonim válasza:
Mondjuk az üvöltő zenés sötétségben nehezen lehet bárkivel is beszédbe elegyedni, tehát a legtöbbször sehogy. Oda tombolni mennek az emberek, nem ismerkedni. Inkább menj bárokba.
2022. szept. 8. 17:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!