Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Miért lettek ilyen pökhendiek,...

Miért lettek ilyen pökhendiek, önteltek, rátartiak az átlagnál jobb nők?

Figyelt kérdés
A régi szép időkben bármelyik csajnál volt esélye az embernek, most aki az átlagnál szebb, fenn hordja az orrát, és olyan nagyképű hogy szarba se veszi az olyan srácot aki nem egy superman. Mitől lett ekkora arcuk? Mindez az instagram simpek meg tinder hibája?

2022. szept. 8. 19:29
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
Szóval neked lehet igényed jó csajra de a jó csajnak nem lehet igénye jó pasira? Gondolom vissza utasított valaki és most megbántott, holnapra kihevered.
2022. szept. 8. 19:37
 2/24 anonim válasza:

Gyúrj, foglalkozz magaddal.

És s találsz majd egy jobb nőt, aki nem topmodell, de nem értékel :)

2022. szept. 8. 19:48
 3/24 anonim válasza:

"A régi szép időkben bármelyik csajnál volt esélye az embernek"


Eléggé el vagytévedve, a normális, igényes nök régen sem álltak le akárkivel.

2022. szept. 8. 20:00
 4/24 anonim válasza:

Régi sztereotípia ez. Valóban van egy önmagától elájult réteg, de a faszik között is megvan. Ez az önértékelés, nevelés, szépségideálok stb. hatása is, és régesrég létezik.


Ha pl. egy cuki kislánynak kicsi kora óta mondogatják, hogy ő aaaaannyira szép, hogy mindenki felett áll, és a bolygólakók 99%-a nem méltó hozzá, akkor felnőve is benne lesz ez. Ugyanez megvan pasikkal is.


Amúgy tényleg sok a hülye, de ez nem új, úgy tízezer éve vannak erről feljegyzések.

2022. szept. 8. 20:31
 5/24 anonim válasza:
Mert tudják, hogy ők mindent megtehetnek.
2022. szept. 8. 20:38
 6/24 anonim válasza:
Hány éve volt a régi szép idők neked?
2022. szept. 8. 23:59
 7/24 anonim válasza:
Nőttek az elvàràsok, megvan a férfi ideàl és ha attól eltérsz ràd sem néznek, gondolok itt: Legyél független(külön lakj, kocsi,jó munkahely), önàlló, legyen tartàsod és magabiztos legyél, élj egészségesen, legyél izmos, vékony,magas. Ezen kìvűl az öltözködésed feleljen meg a mai standardeknek ill frizuràs szakàllad is úgy legyen beàllìtva ahogy a legtöbb alfàbak manapsàg. Ha mindent teljesìtettél amit leìrtam akkor nem lesz olyan punci akit nem kaphatnál meg. 28/f
2022. szept. 9. 09:21
 8/24 A kérdező kommentje:
6: mondjuk 10 éve. akkoriban olyan csajokkal randiztam, akiknek a mai megfelelői szóba se állnának velem.. pedig azóta csak férfiasodtam, és függetlenedtem...
2022. szept. 9. 11:06
 9/24 anonim válasza:
Mondjuk ha így vélekednék a normális nőkről ahogy a kérdező és a 7-es válaszoló nekem se lenne barátnőm valószínűleg. Ti se az értelmes réteget próbáljátok megközelíteni bár ahhoz tényleg nem rugtok labdába.
2022. szept. 9. 18:00
 10/24 anonim válasza:
#9 kifejtenés ezt jobban?
2022. szept. 9. 18:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!