Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van itt olyan férfi?🥰

Van itt olyan férfi?🥰

Figyelt kérdés
Van itt olyan férfi aki egy kisbabaert cserébe mindent megadna nekem ( és a babanknak🥰) ? Szeretnetek megismerkedni esetleg?

2022. szept. 12. 13:08
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
 101/123 anonim válasza:
Na de mindegy is, ha akarsz mókásan keresni valakit, írj :D szemezgetünk puncson 😅
2022. szept. 15. 11:14
 102/123 anonim válasza:
101, mit nyalizol neki? 😂
2022. szept. 15. 11:17
 103/123 anonim válasza:
Szerintem szórakoztató az ilyen, én foglalt is vagyok :D Mióta nyalizás ha megérted a másikat 😅
2022. szept. 15. 11:19
 104/123 anonim válasza:
Itt a legtöbben blöffölnek amugy, nem keresnek 1-2 milliót sem, ha annyit keresnének nem valószínű hogy egy névtelen képtelen platformon próbálnának nőt szerezni, hiszen a valóságban is tudnának válogatni a jobbnál jobbak között. Na meg akinek ekkora keresete van az nem nagyon hiszem hogy egy lusta nőt szeretne élete végéig kitartani.... bár ki tudja vannak érdekes emberek manapság finoman szólva is.
2022. szept. 15. 11:26
 105/123 A kérdező kommentje:
104: szerintem nem, tényleg kb ennyit kereshetnek, de ezek ilyen jobb poziban levő feltörekvő alkalmazottak.. sajnos ez szerintem nem az a pénz, amiből azt meg lehet valósítani amit én akarok, vagy olyasmi nőkkel lehet lenni mint pl én. Szerintem ok pont az a szint akik itt Gyk-n keresnek, mert máshol ennyi pénzből azért nem igazán lehet találni, szerintem☺️
2022. szept. 15. 11:30
 106/123 anonim válasza:
Vicces, mert én ekörül keresek, és sosem volt gondom a csajozással, volt sok szép barátnőm és alkalmi kapcsolatom is (mondjuk a pénz mellett kinézet is van hozzá, de a pénz sem elhanyagolható) Erre az oldalra csak röhögni szoktam feljönni, de én érzem szánalmasan magam, ha egy ennyit kereső pasi itt irogat képtelen névtelen nőknek, mint valami szerencsétlen 😂
2022. szept. 15. 11:37
 107/123 A kérdező kommentje:
Megertem amit írsz, de valószínű mi pl nem egymást keressük. Te egy not keresel, aki onmagadert van veled, én meg egy férfit aki bármit megad és nekem csak a gyereket kell cserébe adnom. Nagyon sajnalom ha így sem értitek hogy én mit keresek, ennél jobbal nem tudom leírni 🤷🏽‍♀️ De mindenkinek őszintén sok sikert ahhoz, hogy megtalálja azt a kategóriát akit ő keres. És semmi baj a havi 1 millás fizuval sem, elfogadom ha valaki egyelőre ott tart még csak az életben, de akkor ő sem engem keres szóval azt el kell engedni.
2022. szept. 15. 11:40
 108/123 anonim válasza:
#106 te pont akkora szerencsétlen vagy mint a többi itt irogató névtelen arctalan akiken röhögsz.
2022. szept. 15. 11:41
 109/123 anonim válasza:

108, tevedsz barátom, én még egy nőre sem irtam itt rá semilyen célból, nem hogy azért hogy pénzért legyen velem esetleg😂😂


De attól függetlenül imádom az oldalt, sok hasznos dolog van, es persze sok mókás, mint akár ez a kérdés. Azok a férfiak, akik pedig tenyleg ennyit keresnek, azok egy kicsit szedjék össze magukat, mert ilyen mentalitással ha 10x ennyit keresnének sem lenne szép nőjük.

2022. szept. 15. 11:45
 110/123 A kérdező kommentje:
109: Bocsi de azt jól értelmezem hogy az “ennyit keresnek” az neked sokat jelent? 1 millió ? A mai világban? 🤔 csak erdekel tényleg
2022. szept. 15. 11:46
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!