Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Nők. Ha olyan férfival randizt...

Nők. Ha olyan férfival randiztok, aki bejön, de valahogy nem mélyül el a dolog a barátklzáson túl mert például a férfi nem mer lépni, akkor ti léptek vagy inkább leléptek?

Figyelt kérdés
2022. szept. 18. 10:07
 1/4 anonim válasza:

Ha jól érzik magukat, akkor nem lépnek le, de nem is lépnek feléd.


Nem lépnek le, mert ki ne szeretné, ha körbeudvarolnák őket, vacsorázni vinnék stb.


Nem lépnek, mert nem akarnak abba a helyzetbe kerülni, hogy nem is tetszenek igazán a pasinak és az utána csak a kaland kedvéért megfekteti őket.


Ha akarsz vmit, muszáj lépni. Legalább egy csók a 2. randin, hogy világos legyen ez nem csak barátkozás. Aztán a tempót össze lehet egyeztetni kinek mennyi idő kell jobban megnyílni.

2022. szept. 18. 10:27
 2/4 anonim válasza:

Ez változó.

Attól is függ mennyire kedvelem az adott férfit, viszont ha nem mer lépni, akkor engem is elbizonytalanít és azt gondolom, hogy nem tetszek neki eléggé. Sokat számít ha ki is mutatja az illető apró gesztusokkal, figyelemmel, de ha az sincs meg, akkor valószínű, hogy egy idő után inkább hagyom.

Szerintem próbálj meg valahogy lépni felé, nem kell egyből letámadni, de érezni lehessen, hogy tetszik neked.

2022. szept. 18. 18:40
 3/4 A kérdező kommentje:
Éreztettem vele szavakkal, azt mondta hogy továbbra is akar velem ismerkedni csak adjak időt. Azóta volt mégegy találka de még egy arcra puszi sem lett.
2022. szept. 18. 19:25
 4/4 anonim válasza:
Ha bejön a pasi nagyon akkor megpróbálok apróságokkal lépni felé, ha nem vevő rá békén hagyom és örök friendzone, nincs bocsánat.
2022. szept. 19. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!