Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van olyan nő, aki megsajnálna...

Van olyan nő, aki megsajnálna engem, és szánalomból jó lenne hozzám?

Figyelt kérdés

Igen, nekem ez így megfelelne, másban nem bízhatok, már az sem derogál, ha csak sajnálatból törődne velem valaki.

Harmincas férfi vagyok, a világ nyomorultja, ronda és kisfarkú.

De a lelkem talán még nem romlott el teljesen a hiábavaló életem kudarcaitól, ha egy lány megszánna engem, azt szívből tudnám szeretni, és bármit megtennék érte.

Azt leszámítva, hogy legyél nő, tényleg semmilyen elvárásom nincs.

Nagyon vágyom már a törődésre, intimitásra, szeretetre.

Ha megváltanál egy szenvedő, magányos férfit, kérlek, írj nekem privátban, a legboldogabb emberré tennél ezzel.



2022. szept. 26. 16:44
1 2 3
 1/28 anonim válasza:
Vannak erre specializálódott oldalak, ahol egy-két Szent Istvánért cserébe bármelyik lány megsajnál, még válogathatsz is közöttük.
2022. szept. 26. 17:06
 2/28 anonim válasza:
Nincs, igy nem is lesz.. max fizetos. Hagyd a nyavajgast, csak tokosen
2022. szept. 26. 17:11
 3/28 anonim válasza:
Es meg no is legyen...nem vagy abban a szituban h valogass ea ha az eppen egy farkasember akkor farkasember... Az eszem eldobom, szalj le a foldre...
2022. szept. 26. 17:25
 4/28 Miss Endzsi válasza:
Nem, már megromlott.
2022. szept. 26. 17:38
 5/28 A kérdező kommentje:
4-es, ezt miért mondod?
2022. szept. 26. 17:39
 6/28 Miss Endzsi válasza:
Mert gyökér a gondolkodásod.
2022. szept. 26. 17:46
 7/28 A kérdező kommentje:
Lehet, de attól még képes vagyok szeretni.
2022. szept. 26. 17:48
 8/28 Miss Endzsi válasza:
Az sajnos nem elég.
2022. szept. 26. 17:51
 9/28 A kérdező kommentje:
Értem, de te nem ezt írtad, hanem hogy megromlott a lelkem, amivel nem értek egyet. Talán szánalmas dolog szeretetet koldulni, de talán egy kis empátiával el tudod képzelni, hogy juthattam el erre a pontra. Amúgy sem a férfiassági/vonzósági versenyre gyúrok, szerintem ez épp elég nyilvánvaló a kérdésem alapján.
2022. szept. 26. 17:56
 10/28 Miss Endzsi válasza:
Eltaláltad, ez semennyire nem férfias. Ha kislányra vágyok, lemegyek a diszkóba..
2022. szept. 26. 17:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!