Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Korai 20-as introv. srác...

Korai 20-as introv. srác keres lányt (Budapest)?

Figyelt kérdés

Eldöntöttem hogy előbb fogok gyakorikérdésekre posztolni társkereső hírdetést mint Tinderre, szóval most ezt teszem.


Paramétereim a következők:

-kicsit anorexiás ropira hajazok

-magasságom 175cm... 172 haj nélkül... 53 centi FEJ ÉS LÁB NÉLKÜL hogyha esetleg felakarnál darabolni és berakni egy csomagtartóba (nem ajánlom, sokat vérzek)

-mentális magatartásom: -enyhén képlékeny, de köztéren kuka vagyok

-ja, és törölköző nélkül is kitudom bontani a befőttes ubit

Hobbijaim:

-csalamádé

-mágnesek

-az internet pszchihológiai behatásának elemzése a modern fiatalok párkapcsolataira age(16-30)

-néha szoktam olvasni, de ha valaki rákérdez általában letagadom, mert nem szeretek sznobnak tűnni

-persze az internet addíkció, gagyi anime/filmek, warcraft(-tauri) meg az ilyesmik már alap dolgokká váltak a magamfajtánál, de szerintem jól jöttek, mert nélkülük sohasem tanultam volna meg folyékonyan angolul dumálni és később külföldre járkálni dolgozni ╮( ̄ω ̄;)╭

Na rövidre vágom, mert ha eddig elolvastad ezt a baromságot akkor már okés vagy nálam, és szívesen chatelnék veled.

szigorúan hölgyeket keresek lol

amm nem gyakorikérdések az oldal neve?

umm

Szereted ahh Lovakat? Tegnap unalmamban kitöltöttem egy quizt, hogy milyen lennék

[link]

egy ilyen kérdés után megint kiteszem hogy szigorúan Vénusz leszármazottait keresem... lol



2022. okt. 6. 17:38
 1/6 anonim válasza:
Juj ezen jót nevettem, remélem ír neked valaki xd
2022. okt. 6. 19:22
 2/6 anonim válasza:
Alli vagy horda?
2022. okt. 6. 19:58
 3/6 anonim válasza:

Ez tipikus gyakori kérdés 😂

Sok sikert

2022. okt. 6. 20:53
 4/6 anonim válasza:

Függetlenül az életkortól: az emberek tényleg egyre degeneráltabbak. Mi lesz majd a már alapból debil fiatalokkal, akik a fenti példában szereplő szinten élik meg az unalmukat?


És kérdező: az élettől vissza fogod kapni!

2022. okt. 6. 21:13
 5/6 anonim válasza:

Köszönjük! Moderátoraink ellenőrizni fogják ezt a választ.

A kora ellenére miről beszélsz? A 20 éves még sajnos nagyon is tini attól függetlenül, hogy itt kegyelem 18 évesen van nagykorúság. Még amcsiba a 21 is kevés erre.

És mit kap vissza mégis az élettől. Te neked lesz mit vissza kapni mert te mész neki rosszindulatúan, tudattalanul, és magadtól elszállva!

2022. okt. 6. 22:00
 6/6 anonim válasza:
5: Ha számodra nem lenne egyértelmű - ami az előző hozzászólásom helyességét bizonyítja -, akkor íme: a fenti stílusban alázni is szoktak embereket, te nagyon okos.
2022. okt. 6. 23:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!