Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Azok a nők, akik nagyon félve...

Azok a nők, akik nagyon félve és nehezen ismerkednek lenne kedvetek ismerkedni velem?

Figyelt kérdés

Én is élég nehezen ismerkedek itt a neten. Szeretnék ismerkedni okos, értelmes nőkel! Akivel jól ellehet beszélgetni, ismerkedni.


Minimális elvárásom (röviden): Legyen értelmes, ne legyen csöcs és segg kirakós nő, szeressen beszélgetni, ne legyen felszínes. Szeresse a lazább programokat.

Felső korhatár nem érdekel. Nem érdekel, ha pl: 40+-os valaki. Az aló korhatárt azért lényeges, hogy ne lépjük át amit nem szabad!


Magamról röviden: 35 éves vagyok. Szereretek kirándulni, szabadban lenni, szeretnék olyan párt találni aki érti ezt a szeretet dolgot és nem a felszínességre utaznak.


Ha valakinek felkeltettem az érdeklődését akkor privátba folytassuk és természetesen többet beszélek.

És tényleg csak értelmes gondolkozású nők írjanak, és unatkozó akik csak szórakozásból chatelnének 1-2 napig és utána lelépnek azok kérem ne írjanak! Köszönöm!


Legyen szép napotok! Sziasztok!



2022. okt. 7. 06:44
1 2 3
 1/24 anonim válasza:

Mit jelentenek a lazább programok? (Rám illik nagyjából a leírás.)


Azt mondják a férfi ismerőseim, hogy minden erőfeszítés nélkül sugárzik rólam egyfajta vonzerő. Középkorú hölgy vagyok egyébként és budapesti.


A "félve" nálam annyit jelent, hogy eléggé zárkózott vagyok és viszonylag keveset beszélek. De hallgatni eléggé tudok, amit kifejezetten nagyon szeretnek bennem.

2022. okt. 7. 07:09
 2/24 A kérdező kommentje:

Lazább programok alatt azt értem pl: séta, leülni a egy tó vagy folyópartra közben zenét hallgatni inni valamit közbe. Ilyesmikre gondolok.

Én is nagyon zárkózott vagyok. Nehezen nyílok meg, de ha van kölcsönös bizalom akkor könnyen nyílok. Írok privátban.

2022. okt. 7. 07:30
 3/24 anonim válasza:

Rendben van. Köszönettel elfogadom. :)


1-es válaszoló voltam.

2022. okt. 7. 07:34
 4/24 anonim válasza:
En nem vagyok olyan, aki mutogatja magat, ugyanakkor ez a "ne legyen csöcs és segg kirakós nő" megjegyzes egyertelmuen azt mutatja, hogy valami betegesen feltekenykedo pasas lehetsz. Nem magam miatt irom le, hanem inkabb ovva intenem azokat a no tarsaimat, akik veled ismerkedni hajlandok. Ismerem az ilyen tipusu embereket, es nagyon mergezoek tudnak lenni. A kozonseges szohasznalat is arulkodo.
2022. okt. 7. 10:42
 5/24 anonim válasza:
4: Ja, mindenki krva, aki nem úgy viselkedik, ahogy ő elvárja, és eleve olyanokat keres, akik "félve" ismerkednek, zárkózottabb, kevésbé asszertív típusok. Jól indul.
2022. okt. 7. 11:03
 6/24 A kérdező kommentje:

4-5-ös, pontosan tudod ki vagyok és én is tudom ki vagy.

Olvasók, ez a nő felismerte az írás stílusomat és egyből megpróbálja elvenni mások kedvét és az én kedvemet az ismerkedéstől. Rengeteget beszéltem ezzel a nővel. Sajnos rengeteg pszichés problémája van sajnos amit én nagyon sajnálok. (aszperger, bipoláris, testképzavar stb stb.) Amit őszintén sajnálok! Ő egy pasi gyűlölő (sajnos van rá oka is) és rengetegszer elküldött a k. anyámba, de én SOHA 1 rossz szót nem reagáltam a kirohanásaira. Soha nem k.áztam le. SOHA! És ő is tisztában vele, hogy mindig tisztelettel beszéltem minden nőről.


És borzasztóan esik, hogy ilyen rossz indulatú és megpróbálja elvenni a maradék kedvemet is az ismerkedéstől. Nagyon nehezen megy az ismerkedés nekem. És nem csak az én kedvemet veszi el hanem most az olvasók kedvét is direkt..


A mell és a segg kirakáshoz csak annyit, hogy rengeteg dolgot elárul egy nőről az öltözködése. És nem vagyok féltékeny típus! Én jobban szeretem az introvertáltabb nőket. Mi ezzel a baj? Most komoly azt kellett volna bele írnom, hogy "hát csajok engem nem zavar a mell és a segg kirakás!" Akkor meg az lett volna baja, hogy " túl szex centrikus vagyok."

És az ilyen támadások annyira elveszik a kedvemet az ismerkedéstől. Én nem akarok sokat csak egy rendes nőt akivel boldog tudnék lenni és kölcsönösen szeretni egymást.


Köszi szépen kedves V. !!!

2022. okt. 7. 12:01
 7/24 anonim válasza:

5-ös vagyok. Ezt rohadtul benézted, mert:

1) Nem ugyanaz vagyok, mint a 4-es. Mármint...nézz már rá az írásképünkre! Kiszúrja a szemed a különbség. -.-

2) Fogalmam sincs, ki vagy te, és biztos vagyok benne, hogy ez az első interakciónk akár ezen az oldalon, akár bárhol máshol. Ha le akarod ellenőrizni, akkor nyugodtan küldj egy privátot erre vagy az ötös számú válaszomra, nem fog egyezni a felhasználónév azéval, akinek hiszel.


Ugyanakkor ezt a paranoid, egocentrikus, indokolatlanul heves reakciót ugyanúgy aggasztónak és unszimpatikusnak, a nőkkel szembeni tisztelet HIÁNYÁNAK tartom ugyanúgy, mint a "csöcskirakós" monológodat. Nem csak azok a nők érdemelnek tiszteletet, akik úgy öltözködnek és úgy viselkednek, mint ami neked szimpatikus. Attól, hogy szeret valaki merészebben öltözködni, még nem lesz egy felszínes krva, - sőt, attól még lehet introvertált is - de ha egy felszínes krva is lenne, akkor is jár neki az emberi méltóság. Nem tudom, és nem is érdekel, hogy akivel korábban üzeneteztél, milyen mentális gondokkal küzd, és hogy ezen hogyan triggerelte a te hasonszőrű gondjaidat, de te sem vagy a legstabilabb személyiség, az egyértelmű.


Komolyan, szerinted vagy annyira érdekes, hogy VADIDEGEN emberek elriasszák konkrétan a TE potenciális partnerjelöltjeidet, méghozzá azért, mert a TE boldogságod feldolgozhatatlanul irritálja őket? Azért ilyen feltételezésekhez kell pofa.

2022. okt. 7. 12:30
 8/24 anonim válasza:

Hát ez kicsit durva. Ismeretlenül egymásnak estek.

A kérdező nem szeretné a leendő barátnőjét a közösségi oldalon fél meztelenül viszontlátni.

Nincs ebből baj.

Kicsit durván fogalmazott, de valószínű komoly kapcsolatot szeretne, hisz ha nem, akkor pont a fél pucér nőkre esne a választása.

Komoly, visszafogott hölgyet keres. Ennyi. Nem kell belemagyarázni egyebet. Talán a vallása tilt dolgokat.

2022. okt. 7. 14:34
 9/24 A kérdező kommentje:

7-es!

Itt és most, de tényleg itt írd le:

Honnan ismersz és mióta?

Mivel bántottalak meg én valamikor is? Mit ártottam én neked?

Miért haragszol rám? Ügyebár azt állítod, hogy nem ismersz akkor miért állítod ezeket a rosszindulatú dolgokat rólam? Miért kell általánosítani? Én se állítottam a "mellkirakós" dologgal. De én nem olyan tipusú nőket keresek. Vegyül példának, hogy te nem szereted a rockereket és nem szeretnél járni rocker kinézetű pasival. És kijelented neked inkább rap-er kinézetű a zsánered. Egy szóval nem mondtam, hogy nem tisztelem a "seggkirakós" nőket. Csak nem a zsánereim. Jobban szeretem a kicsit szolidabban öltözködő nőket? Miért olyan hihetetlen ez?

Nagyon nehezen ismerkedek! És végre vettem a bátorságot, hogy kiírjak valamit. Semmi tolakodót nem írtam. Miért kell ebbe is rosszat látni? Semmi mást nem szeretnék az életemben csak egy tényleg egy rendes nőt akivel ismerkednék és ha passzolunk és meg van a kölcsönös szimpátia akkor vele boldogulni a jövőben. Nekem SEMMI hátsó szándékom nincs! Miért olyan hihetetlen? Miért kell engemet rossz embernek beállítani? Miközben elméletileg nem is ismersz? Honnan tudod akkor milyen vagyok?

Akkor ezek után hol és hogyan ismerkedjek? (bárkitől várom a válaszokat!

Múltkor nagy téma volt itt a gyakorin ki hol ismerkedik. És a nők nagyon nagy rész azt mondta az utcán ne lépjen oda egy pasi se hozzájuk. Oké, Utca kizárva. Társkereső oldalakat nem szeretnék! Oké, ez is kizárva. Megpróbáltam itt hátha szerencsém lesz. Hát nem! Akkor hol? 35 éves vagyok discoba már nem járok, meg ilyen helyekre. Ahogy írtam én is zárkózottabb típus vagyok.

Megkérdezem újra: Hol ismerkedjek és hogyan? És milyen kiírással? Szívesen fogadom a válaszokat!


Én csak boldog akarok lenni végre! Szeretni valaki aki viszont szeretne!

Ez olyan nagy bűn?

2022. okt. 7. 14:40
 10/24 anonim válasza:
Mind a kettő skizofrén, ha ilyen wall-of-texteket dobálnak egymásnak néhány szabad bemutatkozást követően.
2022. okt. 7. 14:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!