Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Tinderre eldobható virtuális...

Tinderre eldobható virtuális mobilszámmal lehet regisztrálni?

Figyelt kérdés

Pl. ilyenekkel:

[link]


Nem jön meg rá az sms. Pedig mobilszámok és pont erre vannak.


Valamiért kitiltottak Tinderről és nem tudok tovább a saját számommal újra regisztrálni ezért kellene ilyen.


(Lehet azért tiltottak ki mert fake gps appal próbáltam a nyaralóhelyen előre böngészni ahova menni fogok nemsoká.)



2022. nov. 5. 09:29
 1/2 anonim válasza:
BEmész egy tescoba és veszel egy sim kártyát 500forintért, és kész.
2022. nov. 5. 09:54
 2/2 anonim válasza:

Vodafone, ingyen küld ki sim kártyát postán. Nekem is így van egy 70es kártyám. Utána aktiválni kell, amit appon keresztül megtehetsz. Ez így teljesen legális és valid dolog. Ha nem töltöd fel utána a kártyát akkor 1 év múlva kuka. Nekem évi 2-3000ft-ot megér, hogy fenntartsak egy ilyen számot regisztrációkra, vészhelyzet esetére. Ha neked csak 1 alkalommal lenne rá szükséged akkor ez is egy megoldás és biztos nem kapsz ezért tiltást.


Persze más szolgáltatói kártyákat is vehetsz boltokban.

Régebben pl rémlik egy olyan, hogy 1500ft volt egy t-mobil kártya az üzletben, gsm-ben meg 500 forintért hozzá vágták az emberhez, 1500ft lebeszélhetőséggel, meg volt rajta akkor pár mega net is.

2022. nov. 5. 09:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!