Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » A lányok nem szeretik a...

A lányok nem szeretik a környezettudatos pasikat?

Figyelt kérdés

Egy konkrét ügyben szeretnék kérdezni: Ismerkedtem egy lánnyal, és már ott tartottunk, hogy átjött hozzám. Kiment a WC-re. Miután végzett, mondtam neki, hogy nem tudja lehúzni, mert én a zuhanykabinból merem ki a vizet, és azzal öntöm le a WC-t, mert a vízhasználatunk a mai világban nagyon magas, az ivóvíz pedig érték. Gondolom ezt nem kell külön alátámasztani. Szóval kellemetlenül érezte magát, hogy amiért mondtam neki, hogy majd én leöblítem a kakiját, és aggályoskodott is, hogy miért kell ezt. Mondtam neki, hogy nem szeretném ráhárítani a dolgot, mert ez az én elvem, és nem kényszerítem rá másokra. Szóval végül csak leöblítettem a kakiját, de ezek után nem sokkal elment, és nem is válaszol azóta.


Most tényleg ennyire nehéz megérteni, hogy az ivóvíz érték a mai világban? Én ezt tényleg nem értem, hogy ha valaki tudatosan és felelősségteljesen bánik a Föld erőforrásaival, az miért probléma?



#ivóvíz, környezetvédelem, föld, randi, kaki
2022. nov. 16. 17:21
A kérdező szavazást indított:
Én is elmentem volna.
Én megértem, és szívesen randiznék egy ilyen emberrel.
38 szavazat
1 2
 1/17 anonim válasza:

Elég gáz randi volt szó szerint:) Ne haragudj de ez nagyon ciki hogy a kakiját leöntöd XD

Ugye csak troll kérdés?Ez nem igaz hogy van ilyen.Én se mennék utána hozzás soha többet.

2022. nov. 16. 17:32
 2/17 anonim válasza:
Csak a szagát akartad megőrizni a szobában igaz?
2022. nov. 16. 17:38
 3/17 anonim válasza:

Rengeteg dologgal spórolhatsz a mai világban, a vízzel is. A szar lehúzása azonban nem tartozik ezek közé. Ha odamentél volna a szaromhoz, hogy addig locsold, míg le nem megy, én is ott hagytalak volna a fenébe.

Te elmebeteg vagy, nem környezetvédő.

2022. nov. 16. 17:47
 4/17 anonim válasza:

Szeretjük a környezettudatos pasikat. DE ez undorító. Remélem csak troll kérdés.

Meg lehet oldani ezt értelmesen is, tudnak csinálni már olyat, hogy ún. szürkevízzel öblítik a wc-t, de mindezt a tartályból.

2022. nov. 16. 17:51
 5/17 anonim válasza:

Basszus, én rád zártam volna az ajtót, udvarolgass a végtermékemnek, ölelgessed, becézgessed, míg a halál el nem választ.

Ezek után nem akarom tudni, miféle más szokásaid vannak. Az életbe nem lesz így párod.

Kell a környezettudatosság, de ez szörnyű.

2022. nov. 16. 17:52
 6/17 anonim válasza:
Nem, mivel ezek a pasik globálisan felmelegednek és homik lesznek.
2022. nov. 16. 18:19
 7/17 anonim válasza:
Részemről túl tudnám tenni magam ezen, de jobb lett volna, ha előre szólsz neki ezzel kapcsolatban. Vagy akkor beszélsz neki erről, amikor már tényleg közel álltok, és addig nem hívod fel magadhoz, vagy ideiglenesen működőképessé teszed a wc-t.
2022. nov. 16. 18:21
 8/17 anonim válasza:
Nagyon kínos. Hagytad volna hogy csinálja akkor ő, hogy nem látod hogy ez kellemetlen?
2022. nov. 16. 19:32
 9/17 anonim válasza:
Ez nem környezettudatosság, hanem őrültség. Megaláztad. Én is menekültem volna, és soha többet nem beszélnék veled.
2022. nov. 16. 20:13
 10/17 anonim válasza:
Ha ez igaz, akkor nagyon gáz. Előbb kellett volna szólnod neki, előtte odakészíteni a vizet, hogy öntse le, az azért sokkal jobb lett volna.
2022. nov. 16. 23:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!