Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Szerintetek miért jön össze...

Szerintetek miért jön össze egy 40 körüli nő egy 21-22 éves pasival ? Szerintetek ez már nem túl nagy a korkülönbség ? Főleg úgy, hogy a pasi épp hogy már nem gyerek kategória.

Figyelt kérdés

Még a kapcsolat elején járnak.

Pár hete ismerik egymást, de már az első alkalommal (buli) lefeküdtek, de azóta a nő jobban, komolyabban számításba akarja venni a srácot, tehát komolyabb kapcsolatra vágyik.

Mármint sokkal jobban mint a srác.

Az első két randi(+szex) megvolt, de azóta elkezdtek ismerkedni is :D

Kicsit furcsább a sorrend, de mindegy.

Szóval a nő legalább egy húszassal idősebb, a srác épp húsz múlt, ráadásul a nő jobban odáig van a fiúért, mint fordítva.

Meddig mehet ez még ?

Illetve egészségesnek gondolod/ normálisnak gondolod ?

Még annyi információ, hogy a nő meg elkezdett féltékenykedni és szeretné tudni a srác dolgait a hétköznapokban... és tart a megcsalástól, lekoppintástól.


Vélemény, észrevétel, megjegyzés ?

(Ha valami plusz infó érdekelne a tisztább képért, akkor tedd fel a kérdést és próbálok rá válaszolni)

Tehát a te szubjektív véleményedre vagyok kíváncsi.



2022. nov. 18. 15:28
1 2 3
 1/28 anonim válasza:
Vonzalom, szerelem, jó szex, hasonló érdeklődés, jó társaság Ugyanazért amiért úgy általában összejönnek a nők a férfiakkal.
2022. nov. 18. 15:39
 2/28 anonim válasza:
Sok nő kedveli a fiatal fiúkat.
2022. nov. 18. 15:56
 3/28 anonim válasza:
A nő úgy érezheti, hogy megint 18 éves.
2022. nov. 18. 16:14
 4/28 anonim válasza:
Hát itt azért másabb a szitu szerintem mintha pont fordítva lenne (vén f*x fiatal csaj). Ez talán nem annyira kihasználásra megy, ha a nő az idősebb.
2022. nov. 18. 16:15
 5/28 anonim válasza:
Ha mindkettőjüknek jó így, akkor senkinek semmi köze hozzá.
2022. nov. 18. 16:17
 6/28 anonim válasza:
Azt tapasztalom az emberek ma már sokkal lazábbak, ha tetszik a szemüknek amit látnak nem problémáznak onnantól évszámokon. A huszonéves srácok pedig abszolút rámozdulnak minden gátlás nélkül a 40-esekre ha azok úgy néznek ki. A hosszútávú kapsolatokban látok viszont problémát ahol szóbajöhet a gyerekvállalás, azt nem tudom hogy oldanák meg de a tapasztalatom szerint egyik fél sem tekint ilyen véresen komolyan az ilyen kapcsolatokra, kalandszerű inkább, tart ameddig tart.
2022. nov. 18. 16:38
 7/28 anonim válasza:
Nos, az ilyen felállás általában szexuális érdekek miatt szokott létrejönni. A nő részéről azért mert egy huszonéves srác általában jobban teljesít mint egy 40-es férfi, a pasi részéről meg azért mert jobban vonzza egy tapasztalt nő mint a korabeliek, mármint szexuálisan. Párkapcsolati szinten már kevesebben gondolják komolyan, ez megmagyarázza a srác hozzáállását is. A nő féltékenykedése meg szerintem a pasi korától függetlenül sok.
2022. nov. 18. 16:40
 8/28 anonim válasza:
Az életkortól függetlenül, egy kapcsolat addíg működik, míg jó érzés megölelni egymást, és vannak közös terveik.
2022. nov. 18. 17:11
 9/28 anonim válasza:
nem is értem ezeket a 40+ os nőket... én huszonévesen simán megdöntenék egy ilyen nőt, de isten ments hogy mutatkozzak vele az utcán, nem azért mert olyan rondákkal is leállnék, csak ehhh... röhej ez a világ hogy ÁLLÍTÓLAG csomó nő csak dugni akar, de akkor hogy lehet hogy sose találkozok ilyenekkel, az összes, életkortól függetlenül mozizni akar közösen, beülni valahova kávézgatni, étterembe, sétálni blablabla... bitch please... mindjárt leoperáltatom a heréimet és akkor legalább soha többé nem lesz kedvem szexelni és mennyivel jobb lesz az életem :DDD
2022. nov. 18. 19:23
 10/28 anonim válasza:
Egészségükre..ha jól érzik magukat miért ne? Az egyik sràc ismerősöm is 20-21 éves és 45 éves a baràtnője..
2022. nov. 18. 19:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!