Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Olyan hölgy,aki extrém túlsúly...

Olyan hölgy,aki extrém túlsúlya miatt magányos,egyedül érzi magát,esetleg társas magányban él?

Figyelt kérdés
Akinek nincs kivel megbeszélni problémáit? Bántják a testalkata miatt?
2022. nov. 28. 11:00
 1/7 anonim válasza:
A fétis…
2022. nov. 28. 11:10
 2/7 anonim válasza:
Extrém túlsúlyos nő vagyok, bár boldog házasságban élek, de azt el kell mondanom, hogy ha nem így lenne és már magamban beszélnék a magányosságtól, akkor sem kéne egy ilyen ferde hajlamú perverz fétises alak.
2022. nov. 28. 11:28
 3/7 anonim válasza:
Küldd el a számlaszámod, esküszöm elutalom egy kávé árát ha megígéred, hogy nem írod ki tizedszerre is ezt a kérdést.
2022. nov. 28. 11:29
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a jóindulatú hozzászólásokat........

Volt olyan kedvesem,aki előttem évekig volt egyedül,mert gátlásos volt a hatalmas túlsúlya miatt.Boldogságot szereztünk egymásnak az együttlétünkkel.

Olyat pedig olvastam,hogy egy elhízott nő társas magányban él,mert a férje szégyenli.

Ennyit a fétisről.....

2022. nov. 28. 11:48
 5/7 anonim válasza:
Van erre egy ősi módszer, le kell fogyni.
2022. nov. 28. 19:04
 6/7 anonim válasza:
#5 és akinek hormonális problémája van, hogy fogyjon le?
2022. dec. 3. 21:06
 7/7 anonim válasza:
az is le tud fogyni, nehezebben, jobban kell figyelnie az étkezésére. de le tud fogyni.
2022. dec. 4. 10:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!