Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Egyedülálló nő eljönne velem...

Egyedülálló nő eljönne velem (kora 30-assal) a budapesti karácsonyi vásárba forralt borozni?

Figyelt kérdés
2022. nov. 28. 11:49
 1/9 anonim válasza:
Nem kellett volna odaírni, hogy mégis kivel???
2022. nov. 28. 15:33
 2/9 A kérdező kommentje:
Kovács Zsolt Jászkunságból... személyi igazolvány száma is kell? :D
2022. nov. 28. 15:34
 3/9 anonim válasza:
2. Végül is ez is válasz, hogy ne vegye senki komolyan az invitálást.
2022. nov. 28. 15:42
 4/9 A kérdező kommentje:

Nyugodt lehetsz, senki sem vette.

Gondolhatnád, hogy aki komolyan veszi, ír privátot és ott megismerkedünk... láttál itt valaha olyan kérdést, ahol eddig kiírta bárki is, hogy kicsoda ő? Na, ugye. Ennyi értelme volt a kommentednek, hülye kérdésre hülye válasz.

2022. nov. 28. 15:46
 5/9 anonim válasza:
Igen, tudod a normálisabbja kiírja a nemét, korát és egy megyét min., rajtad kívül senki nem gondolt névre, - ha már a hülye válaszoknál tartunk.
2022. nov. 28. 15:55
 6/9 A kérdező kommentje:

1. a budapesti vásár miatt feltételezhető, hogy lehetőleg ne soproni nő jöjjön, akivel majd a nyíregyházi piacra megyünk

2. írtam, hogy kora 30-as vagyok

3. ha egyedülálló nőt keresek, akkor sejthető, hogy férfi vagyok


Még valami? :D Kezdesz nevetséges lenni.

2022. nov. 28. 15:59
 7/9 anonim válasza:

1.Tudod attól még lehetsz vidéki

2.Kora, talán korai

3. Mai világban már egyáltalán nem


Nagyon szívesen!

2022. nov. 28. 16:10
 8/9 anonim válasza:
Kötekedő gyökerek. Sok szerencsét kérdező.
2022. nov. 28. 16:11
 9/9 anonim válasza:
Késő harmincas, egyedülálló, de gyermekkel rendelkező nő vagyok, aki szereti a forraltbort és a karácsonyi vásárok hangulatát :D Nem keresek kapcsolatot, de szívesen csatlakozom hozzád, ha van kedved. Amúgy is mennék, szóval, ha nem akarsz egyedül inni, összebeszélhetünk egy időpontot :)
2022. nov. 28. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!