Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Szeretne valaki komoly kapcsol...

Szeretne valaki komoly kapcsolatban élni?

Figyelt kérdés
Mostanában egyre jobban elszomorít a tény, hogy a velem egykorú (16-25) korosztály nagyrésze nem akar komoly kapcsolatot, vagy ha kapcsolatot akar, akkor sem a normálisakkal, hanem vagy f*ckboy, vagy plázacica, ki milyen indíttatású ugye. Szóval, vannak még rajtam kívül olyan szinglik, akik ismerkednének, és hasonlóan tényleg valakivel hosszabb távra gondolkodna? Aki szeretné is a másikat, nem csak d*gni akarná? Akiben megbízhatsz, a támaszod lehet, a boldogságod egyik forrása? Akiért tűzbe tudnád tenni a kezedet? Ha igen, írj kort és nemet, mert reménykedem benne, hogy nem csak én, hanem ti mind akik ideírtok lehet kapcsolatotok. Sok sikert! 22/F
2022. nov. 29. 18:56
1 2
 1/13 anonim válasza:
:D
2022. nov. 29. 19:06
 2/13 anonim válasza:
Biztos vannak még ilyen emberek a világon, de azt jobb ha elfogadod, hogy a korosztályodban az egyszerűbb lányoknak is(tisztelet a kivételnek) olyan igényeik vannak, hogy besz.rsz. Tudom, hogy itt mindenkit leinceleznek egyből ha valaki ezt írja, de el kell fogadni, hogy sok lány azt szereti, ha egyszerűen semmibe van nézve. Valamilyen furcsa oknál fogva nagyrészüknek ez imponál valamiért.
2022. nov. 29. 19:13
 3/13 anonim válasza:
Szeretnék, ha lenne rá alkalmas. Egyre inkább úgy tűnik hogy ez a korosztály igencsak híján van a normális értékrendnek, önbecsülésnek, és főleg az önismeretnek. Csoda ha van kivétel. 25F
2022. nov. 29. 19:46
 4/13 anonim válasza:

Egyetemes Alapértékeket keresd a történelmi múltú egyházakban, kedves Kérdező! (Bár ott is lehet találni boldogtalan embereket...)


Mindegy én bizonyos mértékig kellemesen csalódtam olyanokban, akik a vallásukat gyakorolják. Talán azért, mert nagyon hosszú ideig nem jártam vissza és jó érzés "újra megtalálni" őket.

2022. nov. 29. 19:48
 5/13 anonim válasza:
Szia(sztok)! Olvasva a kérdést és a válaszokat ráismertem a saját kétségeimre és félelmeimre, szóval gondoltam, azért bejelentkezem, hogy tudjátok: van kivétel! Én nagyon szomorú vagyok amiatt, ami a korosztályunkban megy őszintén szólva. Nem szeretem hallgatni ezt a "ne köteleződjünk el" szöveget és utálom, hogy szappanoperát és ilyen se veled-se nélküled ügyeket kell csinálni a "kapcsolatok" nagy részéből. Én sem akarok mindjárt férjhez menni, de ha valaki érdeklődik irántam, akkor örülnék, ha nem kopna le azonnal, ha felbukkan egy kaphatósabb csaj. Látom, itt a lányokkal vagytok inkább gondban, de én abban bízom, hogy a fiúknak fog majd egy szép nap benőni a feje lágya, és talán rájönnek, hogy talán deréktól lefele melegen vannak ezeknél a csajoknál, de a szívükre senki sem fog vigyázni. Bárcsak egy nap! 20N
2022. nov. 29. 20:37
 6/13 anonim válasza:
#5 Ez azért lehet, mert az oldalon kuki túltengés van. De biztos ki van vesézve a másik oldal is valami női oldalon.
2022. nov. 29. 21:15
 7/13 anonim válasza:

#6 Lehet, igazad van, de nekem senki nem küldte annak a linkjét😆

De nem is baj, azzal sem lenne igazából senki előrébb, ha csak a duma megy a problémáról. A dolgok nagy része nem fog változni. Csak néhányan talán felnőnek idővel. Ez mind2 nemre vonatkozik.


#5 voltam😇

2022. nov. 29. 21:22
 8/13 anonim válasza:
Hol laksz kérdező?
2022. nov. 30. 06:37
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! 8-as, Budapesten élek.
2022. nov. 30. 07:23
 10/13 anonim válasza:
Én igen, bár nem pesti vagyok.
2022. nov. 30. 08:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!