Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Introvertáltabb lányok, nők...

Introvertáltabb lányok, nők akiknek van/volt párja. Ti hol ismerkedtetek meg a társatokkal?

Figyelt kérdés
Főként olyanok írjanak, akik az utóbbi 5-8 évben jöttek össze párjukkal. Ha lehet, konkrétabb helyet, körülményeket írjatok a túl általános ,,interneten/eseményen/utcán" stb. helyett. Illetve aki mostanában ismerkedne, hol lenne rá nyitott?

2022. dec. 4. 14:24
 1/9 anonim válasza:
Én télen korizás közben szoktam. Ha megtetszik egy pasi simán nekimegyek és egymásra borulunk... Eddig csak egyszer nem jött be. 😄
2022. dec. 4. 15:51
 2/9 A kérdező kommentje:
#1 Érdekes módszer. Főként ha te jobban tudsz nála korizni. Ilyenkor a kéz- vagy lábtörés szokott gyakoribb lenni?
2022. dec. 4. 16:00
 3/9 anonim válasza:
Egyik se.
2022. dec. 4. 16:11
 4/9 anonim válasza:
Én nem rongyolok bele emberekbe utcán sehol, honnan tudjam hogy nincs-e csaja. Plusz ahhoz nagyon jó nőnek kéne lennem... Egy fórumon ismertem meg az eddigi egyetlen barátom, de elég nagy csalódás lett a vége, mert megcsalt. Szóval szeretnék az életben ismerkedni, csak introként ez elég lehetetlen...
2022. dec. 4. 18:02
 5/9 anonim válasza:
Itt a gyakorin ismertem meg, pedig akkor még nem is volt ismerkedés kategória.
2022. dec. 4. 19:11
 6/9 anonim válasza:

Hiába akarod, hogy ne írjunk netet, utcát meg stb helyet, ha a többség ott ismerkedik.

Az én válaszom az, hogy neten.

Konkrétabban: szingli voltam, sokan jelöltek ismerősnek. Az egyik srác azt hitte, hogy ottani egyetemista vagyok az egyetemista közös ismerősök miatt (reméle nem kell mondani, hogy nyilván azokat az egyetemistákat nem ismertem). Bejelölt, rám írt majd 1 hónap dumálgatás után megkérdeztem nincs-e kedve találkozni.


Ha mostanában ismerkednék szinte bárhol nyitott lennék rá. Ha utcán is, de éppen sietek és bejön az illető megkérném hogy jelöljön be Fb-n és dumáljunk meg egy találkozót.

2022. dec. 5. 14:02
 7/9 anonim válasza:
#6, neked jelenlegi állapotban nem, de ezt a kérdést általánosan a többieknek is felteszem: Szoktatok nyitottságra utaló jeleket adni? Honnan tudhatja egy kicsit gátlásosabb férfi, hogy ti adnátok neki esélyt? (ugyanaz van a fejemben, mint ahogy #4 fogalmazott, csak nyilván fordított helyzetben)
2022. dec. 5. 15:49
 8/9 anonim válasza:

#7 ha gátlásos a férfi ha neki szóló rúdtáncot lejtek sem fog odajönni. Míg aki nem gátlásos és leszarja az olyan kicsinyes jelzéseket, mint hajcsavarás és társai oda fog jönni.

Meg én eleve nem szeretek játszmázni. Ha kell odamegyek én. Vagy ha ő jön oda megmondom kerek-perec, hogy esélye vagy sem a dolog.


Rengeteg eset van, mikor a nőnek azért kelti fel az érdeklődését egy férfi, mert kezdeményez. Ő megy oda magától, bókol satöbbi. Ez sokkal lenyűgözőbb számomra legalábbis, ha egy pasi kezdeményez úgy, hogy max belebukik minthogy mindenféle gátlásossággal megáldott idiótának küldözgetek barom jelzéseket. Mert ha kettőt pislogok barátnak tekintem, ha négyet màr gyermekeim apjává választom. Tini kategóriában tessék olvasgatni a jelekről. Garantált agyrák.


Meg mi van abban az esetben, hogyha amúgy a pasi nekem is bejön meg van esélye csak nem veszem észre. Mert mondjuk be van dugva a fülem és olvasok. Amúgy meg egy váll kocoktatás, "Megkérdezhetem mit olvasol?" mondattal lehet egy tök jó embert ismerek meg.

Személyes példa, ha már lány vagyok. Szingli voltam és a helyi parkban láttam egy srácot egyedül üldögélni. Megdicsértem a táskáját, leültem mellé dumálni. Tök jó haverom a mai napig és ennek már 4 éve. Mert oda mertem menni hozzá. Lányként. És nem tekintettem ufonak. Meg úgy voltam vele, hogy max lepattint hogy vár valakit vagy dolga van.

2022. dec. 5. 16:56
 9/9 anonim válasza:
10 éve neten kerestem társat és most is ott próbálkozom, mert nem járok el sehova.
2022. dec. 6. 11:12

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!