Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Miért nincs matchem Tinderen...

Miért nincs matchem Tinderen lányként?

Figyelt kérdés
Nem vagyok ronda de igazából azt hiszem még egy ronda lánynak is van itt párja szval 100% hogy nem a külsővel van probléma. 5 napja vagyok fent, rengeteg pasit jobbra húztam és 0 match ami lehetetlen. Korábban mikor használtam vagy azonnal párba álltam azzal akit jobbra húztam vagy pár órán belül. Komoly válaszokat várok, arra gondoltam valami rosszul van beállítva vagy nem mutat a tinder csak nem tudom miért. (Be van állítva hogy látszódjak) Korábban tiltottak de másik számmal regiztem újra. Ez lehet a gond vagy mi? Az is eszembe jutott hogy így akarnak fizetésre bírni?

2022. dec. 7. 02:37
1 2 3
 1/30 anonim válasza:
Pedig a képekkel lesz a baj. Megmutatod privátban?
2022. dec. 7. 02:46
 2/30 A kérdező kommentje:

1-es

Biztos hogy nem a képekkel van baj,nem most használom először! Millió párom volt korábban. Mióta tiltottak azóta nincs semmi, de úgy tudom akkor használni se használhatnám szval nem értem mi lehet a gond. Hasznos választ várok. És nem fogok itt küldeni senkinek semmit meg ismerkedni se, sorry. Majd jobbra húzlak tinderen ha tetszel (és ha működik).

2022. dec. 7. 03:07
 3/30 anonim válasza:

Múltkor is volt egy nő aki itt bizonygatta hogy nem a képei a rosszak és hát kiderült hogy de.

Más ötletem nincs, lehet inaktív profilokat húztál jobbra

2022. dec. 7. 03:10
 4/30 anonim válasza:
Es miert tiltottak?
2022. dec. 7. 05:32
 5/30 anonim válasza:
Én is arra tudok gondolni hogy vagy csúnya vagy és nem akarod beismerni, vagy inaktív profilokkal próbálkozol.
2022. dec. 7. 06:30
 6/30 anonim válasza:

Linkeld be az adatlapod (privátba küld)

De az elég fura, hogy nincs matched.

2022. dec. 7. 06:59
 7/30 anonim válasza:

"Én is arra tudok gondolni hogy vagy csúnya vagy"

Ki dönti el, hogy csúnya? És ez már indok arra, hogy töröljék?

2022. dec. 7. 08:09
 8/30 anonim válasza:
csugya vagy gádzsi
2022. dec. 7. 08:25
 9/30 anonim válasza:

Én ma reggel balra húztalak, mert csúnya vagy.

Szerintem a többiek is ezt tették.



23F

2022. dec. 7. 08:27
 10/30 anonim válasza:
Ha tényleg nem vagy csúnya, akkor csak a képek lehetnek rosszak. De úgy nem tudunk segíteni ha nem mutatod meg
2022. dec. 7. 09:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!