Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok, valaki ismerkedni egy...

Lányok, valaki ismerkedni egy kissé introvertált fiúval? :) 22F

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egy 22 éves srác vagyok, szívesen ismerkednék hasonló korú lányokkal.


Szeretek a természetben lenni, kertészkedni, állatokkal foglalkozni ha éppen van lehetőségem. Elég nagy sorozatos is vagyok, sőt még az animéket sem vetem meg 🙃 Tudom, ez jópár embernél kizáró ok, dehát ez van.


Valahol az introvertált és az exteovertált között ingadozok, talán inkabb az intro felé húzok. Tök jól megvagyok egyedül, de a barátaimmal is elég sok időt tölök.


Nem cigizek, inni azt néha iszok ha elmegyünk valahova haverokkal. A cigit annyira nem is bírom, eleget szívtam már passzívan belőle.


Szegeden élek még egy pár évig, szóval hogy ne kelljen a fél országot megjárni erről a környékről keresek elsősorban.


Hirtelen ennyi jutott eszembe, ha nem volt elég akkor írj rám, és megismerhetsz jobban is ;)



2022. dec. 10. 23:04
 1/1 anonim válasza:
Làtod hogy mennyire felkeltetted az érdeklődésüket? :D A normàlis sràcok nem kellenek senkinek ez is azt bizonyítja
2023. jan. 4. 05:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!