Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Vas, Zala, Veszprém megyei,...

Vas, Zala, Veszprém megyei, főleg introvertált lányok! Lenne kedvetek ismerkedni velem? 21/F

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Én egy 21 éves fiú volnék a Nyugat-Dunántúli országrészből, aki szívesen beszélgetne, ismerkedne 18-21 éves lányokkal.

Jelenleg nappali képzésben vagyok egyetemista hallgató egy vidéki kis campuson. Hobbijaim közé tartozik a zenehallgatás, kirándulás, túrázás és a természetfotózás is, bár utóbbit csak telefonnal szoktam művelni, de így is egész szép képeket szoktam készíteni. Na meg persze imádok aludni és finomakat enni. :D

Emellett legfőbb érdeklődési köreim közé tartoznak a labdarúgás és a magyar belpolitika történései.

182 cm magas vagyok, vékony, sportosabb testalkatom, kék szemem és barna hajam van.

Eléggé introvertált személyiségem van, szívesen eltöltöm az időt egyedül is, nem nagyon járok el sehova, a kommunikációmon talán még van is mit fejleszteni, ugyanakkor tudok határozott és lényegre törő is lenni, amikor kell.

Nem dohányzom, inni csak alkalomadtán, társaságban szoktam, de nem igazán szoktam túlzásba vinni, főleg úgy, hogy a tömény italokat egyenesen utálom, viszont a sör az egyik örök kedvencem. :D

Mivel az ország nyugati részén élek, ezért a hatalmas távolság elkerülése végett örülnék, ha valahonnan a közelből jelentkeznél. :)


Köszönöm szépen, hogy elolvastad a kis bemutatkozásom, ha esetleg szimpatikus volnék számodra és felkeltettem az érdeklődésed, akkor arra kérlek, hogy PRIVÁTBAN jelezd felém. :)

Legyen szép napod! :)



2022. dec. 16. 22:52
 1/4 A kérdező kommentje:
Ha esetleg valakinek valahonnan ismerős volnék, akkor az amiatt van, mert bizony nem ez az első ilyen jellegű kérdésem ezen az oldalon. Erre az a rövid magyarázatom, hogy semmilyen más platformon nem ismerkedem, mert Tinder és barátai sokkal jobban lerombolnák az önbizalmam. Szóval belőlük nem kérek, mindenesetre nem adom fel a reményt, ami ezt az oldalt illeti, mert én személy szerint egy remek platformnak tartom ezt a helyet ismerkedésre, még akkor is, ha nem árt óvatosnak lenni, mert fura alakokba is bele lehet itt futni, ezt nem is vitatom.
2022. dec. 16. 22:58
 2/4 anonim válasza:
már kb. 10 szer olvastam ezt a kérdést
2022. dec. 17. 23:23
 3/4 A kérdező kommentje:

#2


Hát, elhiszem.


Ne aggódj, több ilyen kérdéssel nem spammelem tele az oldalt, mert sok értelme nincsen.

2022. dec. 17. 23:55
 4/4 anonim válasza:
Túl messze vagy PEsttől :/
2023. márc. 20. 23:06

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!