Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Olyan nővel ismerkednék...

Olyan nővel ismerkednék akinek nem volt kapcsolata eddig?

Figyelt kérdés
Szívesen megismerkednek egy kedves hölggyel akinek meg nem volt kapcsolata eddig de szeretne. Elfogadó vagyok, szóval barmi gondod van én úgy fogadlak el vele együtt!. Ha egy gondoskodó és hűséges társra vágysz kérlek írj. Kellemes karácsonyi ünnepeket mindenkinek. 35/f

2022. dec. 24. 06:16
1 2 3
 1/28 anonim válasza:
Miért akarsz ilyet? Hogy elfogadjon téged a hátrányaid ellenére? Nem lehet kikerülni az elvárásokat.
2022. dec. 24. 06:32
 2/28 A kérdező kommentje:
Minden elvárásnak csak nem kell megfelelni??? vagy igen?
2022. dec. 24. 06:35
 3/28 anonim válasza:
Hogy az orránál fogva vezethesd mert naiv tapasztalatlan?
2022. dec. 24. 06:36
 4/28 A kérdező kommentje:
Gondoltam, hogy lesznek ilyen kommentek is...nem, nem akarok senkit az orránál fogva vezetni. Csak 1 társat szeretnek magam melle.
2022. dec. 24. 06:40
 5/28 anonim válasza:
Keress egy 35 vagy a feletti nőt. Te is annyi vagy. Szűz nem lesz már ebben a korosztályban. De olyan találhatsz akit nem 300 an dugtak eddig meg csak 5 en mert szerényebb volt.
2022. dec. 24. 06:46
 6/28 A kérdező kommentje:
Nem szűz vadász vagyok mielőtt erre gondolna valaki. Amiért nem volt kapcsolata attól meg szexelhetett eddig is.
2022. dec. 24. 06:53
 7/28 anonim válasza:

Miert utazol tapasztalatlanokra 35 évesen.

A valodi normalis az amikor 2 tapasztalatlan a maga tempojában fedezi fel egymás testét, a kapcsolat szépségeit, az érzelmeket. Es nem az amikor vmi "romlott ront meg ártatlanokat".

2022. dec. 24. 07:06
 8/28 A kérdező kommentje:
Fu nagy tapasztalatom lehet....volt 1x egy baratnom aki meg csalt egy het utan...azta micsoda egy ragadozo lehetek. Romlott? inkabb te vagy az! fogadjunk, hogy tobbet szexeltel 1 ev alatt mint en 35 evesen. A szex nekem nem fontos!
2022. dec. 24. 07:31
 9/28 A kérdező kommentje:
Vannak olyan nők akikkel el bánt az élet, de ok is szeretnének normális kapcsolatot.En olyanokat keresek, aki nem ilyen kérlek hanyagoljatok a kerdest. Normális párkapcsolatot keresek ahol a ket felnek ugyanannyi joga van!! Nem kamu vagyok
2022. dec. 24. 07:34
 10/28 anonim válasza:

Ismerkedtem tapasztalatlan nővel, kb olyan érzés volt mintha a sivatagban az oázis csak díszlet lett volna, ugyanúgy szomjas maradtam.

Vagyis olyan érdektelen, passzív viselkedése volt hogy testi-lelki igényeim hoppon maradtak. Szép gondolat hogy két tapasztalatlan ember együtt fejlődik, de a valóságban máshogy van, kínlódsz, reménykedsz, majd feladod mert elégedett lesz az érdektelenségből.

Persze nem mindenki ilyen, de nem egy ilyen nővel beszélgettem, ismerkedtem, vagy épp próbáltunk kapcsolatba fejlődni, kudarc volt.

Azt javaslom neked hogy kínlódj kicsit a társkeresőn, járj el közösségbe, legyen egy jó hobbid. Aztán valaki csak sikerül függetlenül attól hogy tapasztalatlan avagy sem a nő.

2022. dec. 24. 07:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!