Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Gyerekkortól valamilyen...

Gyerekkortól valamilyen fogyatékkal élő férfinak nincs lehetősége szerelemre, szeretetre, szexre egy megértő nőtöl? 31 /F

Figyelt kérdés
2022. dec. 30. 15:37
1 2
 1/17 anonim válasza:
Milyen fogyatékosság? Melyik városban élsz?
2022. dec. 30. 15:39
 2/17 anonim válasza:
Itthon nincs. De költözz Svájcba ott a tb fizet neked prostit.
2022. dec. 30. 15:42
 3/17 anonim válasza:

Szerintem elvben van, mert elég valószínű, hogy létezik olyan ember, akivel megkedvelnétek egymást annyira. A nehéz ezt megtalálni. Ez az ami egy normál embernek is nagyon nehéz, hogy hogy kerülhet olyan szituációba emberekkel, hogy megismerjék egymást annyira, hogy ilyenek kiderüljenek. És ez az ami neked még sokkal nehezebb. És tanácsokat adni is nagyon nehéz, annyira gyors az élet, annyira felületiek az érintkezések.


Ezért szokták azt mondani, hogy valami olyan helyek, hobbik, érdeklődési kör mentén van esély ahol elég időt töltenek emberek, hogy megismerjék egymást. De nehéz nagyon.


De ne add fel, mert esélyed van, nem az van, hogy kizárt.

2022. dec. 30. 15:57
 4/17 anonim válasza:
rosszlanyok.hu
2022. dec. 30. 16:07
 5/17 anonim válasza:
Gyakorlatilag nem sok, itt meg főleg nem fogsz megértő és normális nőket találni, viszont annál több kamust, ígérgetőt, beképzeltet, unatkozót és idegbeteget.
2022. dec. 30. 17:21
 6/17 anonim válasza:

Milyen fogyatékkal élsz attól függ.

Nem egy fogyatékkal élőt ismerek akik boldog párkapcsolatban élnek.

2022. dec. 30. 18:01
 7/17 anonim válasza:

Milyen fogyatékosság?


Látásból ismerek olyan párt, ahol a férj és a feleség is teljesen siket, és olyat is ahol csak a férj vagy csak a feleség.


(Én magam is nagyothalló vagyok, SINOSZ tag, találkozom a többi taggal is néha, innen ismerem őket.)

2022. dec. 30. 18:21
 8/17 A kérdező kommentje:

Dunaújvàrosban élek.


Hogy milyen fogyatèkosság ez azt konkrètan meghatàrozni magammal szemben nem áll módomban. De hogy ez gondot jelentett az èlet több területén az eddig az fix.


6 èvesen elütött egy autóbusz.

Csak annyit vettem észre hogy nem làtok. Apám sìr felettem. A nagyszülő beszèl hozzám. Helikopter a helyszínen. Koponya alapi sèrülès. A làtóideg sèrült. De visszanyertem a làtásomat.

A felfogással van gond....(?!)

Az orvos azt mondta megúsztam nem maradt semmi maradandó. Apám azt mondta nem volt eszmèletvesztès.

Hàt de az elütèst követően lettek mèg tàjèkoztatva a nagyszülők, akik futva szaladtak ki. Én már arra èszleltem hogy a nagymamám beszèl hozzâm. Tehát volt eszméletvesztés, csak valószínüleg mozogtam a betonon és lehet hogy nyitva voltak a szemeim.. (Heteroanamnèzis, heteroanemnisztikus adatok?!)


A busz már fèkezett, jobb kèznél èrt el. Az úton pont volt egy bucka. És abba bele fejjel.Anno olvastam a zárójelentésem... Értelmezésem szerint a koponyàn belül van olyan idegi szàl ami nem úgy àll ahogy a baleset előtt.


Sokmindenről tudnèk mesèlni.

Szerintem az lenne a jó, ha újèvben már lenne egy barátnőm.

Akit nem érdekel a pènz és nem problèmája a kopaszodás.

Aki elfogadja a termèszetemet és jelzéseket tesz a "formàlàsra" ha szüksègesnek làtja.

Legalâbb fèl èvig összejàrunk, Ő irànyìtja a kapcsolatot. Az àgyban hagy kitepjesedni. Fèl êv utàn eldöntjük hogyan tovább.


Olyan nő kellene aki szellemileg magasabb színvonalon van nàlam. Nem akar mèg gyereket. Tetszem neki és odavan èrtem. Kapok tőle egy tènyleges esèlyt.

2022. dec. 30. 19:26
 9/17 anonim válasza:
Az hogy túl éltél régen egy súlyos balesetet, ez szerined miért rontaná az esélyedet ? Van/lehet valami ami visszamaradt esetleg ?
2022. dec. 31. 01:59
 10/17 anonim válasza:
Kérdező, egy párkapcsolat nagyon nem így működik, ahogy te ezt leírtad/elvárnád.
2022. dec. 31. 02:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!