Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Kínos randik netes társkeresőről?

Kínos randik netes társkeresőről?

Figyelt kérdés

Olyan rég volt ilyen kérdés.

Meséljetek!:D



2023. jan. 5. 16:14
1 2 3
 1/27 anonim válasza:

Ami nekem a legkínosabb volt:

Akkor 19 évesen beszélgettünk egy 18 éves lánnyal Tinderről, tök értelmesnek tűnt, jót dumáltunk, aztán jött a randi egy hét beszélgetés-ismerkedés után. Találkoztunk, az elején tök jó is volt, aztán a semmiből (Budapest egyik forgalmasabb részén sétáltunk éppen) megjelent két barátnője, akik egyből futottak hozzá, és ahelyett hogy szólt volna nekik hogy helló én épp randizom majd talizunk máskor, a két lány mintha ott sem lennék (köszönés, vagy ilyesmi persze nem volt, tényleg mintha ott sem lennék) elkezdett vele beszélgetni belsős dolgokról, én meg álltam ott mint f*sz a lakodalomban mellettük ameddig megbeszélték a komolytalan baromságaikat meg a számomra ismeretlen emberek kibeszélését a hátuk mögött. 1 órája sem voltunk még együtt, megjegyzem. Annyira elvette a kedvem az egésztől, hogy amikor már majdnem 5 perce csak ott álltam, akkor elkapott az ideg és elköszöntem aztán elsétáltam. A lány egy jó 20 perccel utána még rám írt hogy ne haragudjak, szeretné ha visszajönnék és lehetünk ketten, de akkor nekem már teljesen elment a kedvem tőle, borzalmasan éreztem magam.


Volt még 1-2 kicsit kínosabb randim de ennyire egyik sem volt rossz. :)

2023. jan. 5. 17:08
 2/27 anonim válasza:

Nekem több is volt! De a legkínosabb, az mindig a csend volt, amikor a pasiknak élőben semmi témájuk, semmi érdeklődésük nem volt semmi iránt és mindenre csak hümmögni tudtak, borzasztó volt! El is köszöntem tőlük gyorsan, hogy nem egymást keressük.


Aztán már csak ronda pasikkal ismerkedtem és mindig jól szórakoztunk! :D

2023. jan. 5. 17:19
 3/27 anonim válasza:

@2, köszi, most visszahoztál sok kellemetlen élményt még. :D


Számtalan olyan lánnyal találkoztam már, akár randi, akár csak társaságban, akikből harapófogóval kellett kihúzni bármilyen információt vagy mondatfoszlányt, és akkor is vagy elaludt a tej a szájukban, vagy tőszavakban kommunikáltak. Ráadásul ahogy észrevettem, ez sokszor semmilyen összefüggésben nincs azzal, hogy írásban vagy telefonon hogyan tudunk beszélgetni. Kicsit kiráz a hideg most is, pedig már évek óta nem randizgattam. Szerintem ez nemtől függetlenül mindenkinél előfordult már, és annyira rossz élmény amikor épp ott vagy tehetetlenül. :D

(első vagyok)

2023. jan. 5. 17:25
 4/27 anonim válasza:

3: bocs'! :D


Szerintem az élet túl rövid ahhoz, hogy hlyékre pazaroljuk!


De minden tapasztalat egy jó lecke és a sok xar után jobban tudja az ember értékelni a kevésbé xart! :D

2023. jan. 5. 17:53
 5/27 anonim válasza:

Még tizen évesen megtalált egy csaj facen.. Képeit nézve szép arányos kis csajszi volt, filterezett képekkel (mondjuk melyiknek nincs rajta..). A chat is fura volt már mert mintha 2 különböző emberrel beszéltem volna mert mindig más volt a stílusa. Élőben jött a nagy kopp, úgy elmentem mellette, hogy ő szólt utánam, hogy “helloo itt vagyok!” TELJESEN más volt mint a képeken fel sem ismertem! Kiderült, hogy az egyik infós haverja retusálja a képeit amire ő még filtereket is tesz és ezt büszkén újságolta arra a kijelentésemre, hogy máshogyan néz ki mint a képein.. szerintem bóknak vette. (vékony arc helyett nagy kerek, kék szem helyett barna, fehér helyett erősen sárga fogak stb..) Na mondom oké nem lépek le, előre kifizettem a mozit meg jó filmnek ígérkezett (diákként csak nem hagyom veszni a nehezen megkeresett kis pénzem :D). Na volt még egy fél óra a kezdésig mondom túl kell éljem valahogy hát akkor mit veszíthetek, csinálok úgy mintha rendben lenne minden és beszélgessünk. Itt elárulta, hogy néha vele beszélek facen néha meg barátnőjével mert segít neki pasit fogni.. (dobtam egy hátast) de ezt persze már akkor mondta amikor a büfében is megvettem már mindent… Amint vége lett a filmnek “sietős dolgom akadt” és mennem kellett nem volt időm maradni meg amúgy is késő volt már.

Másnap reggelre 20 üzenet amiben áradozott, hogy milyen jó volt és legközelebb hova menjünk. Megírtam neki, hogy sajnálom de nem frankó a dolog már most és nem szeretnék tőle semmit. 2 perc és ír is a barátnője, hogy mekkora féreg vagyok és ő jobbat érdemel nálam. Na itt tanultam meg, hogy inkább azonnal a szemébe mondom, hogy bocsi de nem és kicsit se megyek bele a dolgokba, inkább megbántom vele személyesen de nem húzom.

2023. jan. 5. 17:58
 6/27 anonim válasza:
@5, erről az jut eszembe a te oldaladról, hogy amúgy első randin moziba menni mennyire sz*r. Én egyszer még kis tiniként követtem el azt a hibát hogy moziba hívtam egy lányt, moziban ugyebár hacsak nem vagy egy tajparaszt akkor nem beszélgetsz, pedig első randin pont az lenne a lényeg hogy ismerkedj a másikkal. :D
2023. jan. 5. 18:03
 7/27 anonim válasza:

"inkább azonnal a szemébe mondom, hogy bocsi de nem és kicsit se megyek bele a dolgokba, inkább megbántom vele személyesen de nem húzom"


És ezt így is kell csinálni!


Ez a legtisztább és inkább legyen pár perc kellemetlenség, mint egy elviselhetetlen megalkuvás, becsapás és felesleges időhúzás!

2023. jan. 5. 18:07
 8/27 anonim válasza:

#6

Nagyon tapasztalatlan voltam még és akkor az volt a “divat” erre felé, hogy moziba kell menni randizni, mindenki ezt csinálta :D és talán ez lehetett a második randim életemben.

#7

Szerencsére azóta jóval óvatosabb vagyok és már a chat alatt kiszűröm, hogy legyen e személyes tali vagy sem.:D De igen, ezt így kell csinálni, ez a tiszta dolog.

2023. jan. 5. 18:22
 9/27 anonim válasza:

Volt hogy nem a sajat kepet kuldte el. Azt mondta bocs veletlen. Azonnal offoltam


Tobb olyan is volt hogy 10 plusz eves kepet kuldtek, a valisagban meg volt rajta plusz 20 kilo es olyan tragyaszoro alatta mint winnetou lovanak.

Ffi vagyok

2023. jan. 5. 18:28
 10/27 anonim válasza:
Mi az a "tragyaszoro" ?
2023. jan. 5. 18:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!