Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hol lehet ismerkedni korombeli...

Hol lehet ismerkedni korombeli lánnyal?

Figyelt kérdés

Akár személyesen, akár online, de kifejezett társkereső oldalakon kívül.

26/F


2023. jan. 9. 17:47
 1/4 anonim válasza:
Kéményseprő lányok hol vagytok?
2023. jan. 9. 18:01
 2/4 anonim válasza:

Erre én is próbálok választ találni de sajnos nem igazán tudok. Egy idősek vagyunk a nemünk is ugyan az és én sem szeretnék társkeresőzni..

Régen amikor még voltak haverjaim minden buliban szedtem fel valakit, akkor könnyű volt. Ahogy kikoptak mellőlem nem járok bulizni (ki megy amúgy is egyedül?..) szóval ez kizárva. Neten beszélgetsz anonim módon valakivel az meg mondhatja, hogy ő 22 éves ilyen meg olyan a kinézete de a végén kiderül, hogy egy 35 éves igénytelen nő.. (tapasztalat, mielőtt belém álltok.)

Facen/Instán meg szerintem olyan semmilyen.. Ott napi szinten ír egy szingli csajnak 20 pasi, ha nem egyből egy olyan szöveggel rukkolsz elő ami vicces akkor nem foglalkozik veled, na meg nem is szeret ott sok csaj ismerkedni.. Az utcán leszólítás megint egy “nem illő” dolog meg bizarr is..

Szóval egyre inkább arra jutok, hogy lehet le kellene tölteni a tindert.. de oda meg átlag feletti kinézet és duma kell. Na meg ott inkább dugó pajtit fogsz találni mintsem komolyat.. na barátom szerintem most egy kis zsákutcában vagyunk, de ha kapsz egy tuti tippet akkor oszd meg velem is legyél kedves.😄

2023. jan. 9. 19:07
 3/4 A kérdező kommentje:

Hát ebbe a zsákutcába padlógázzal mentünk be 🤣

Sok sikert haver 😃

De ahogy látom erre a nők se tudnak választ adni, mármint hogy mi lehet a megoldás 😃

2023. jan. 9. 19:13
 4/4 anonim válasza:
Régen én is gondoltam rá, hogy a nőket kellene szeretnem, de az erő sötét oldalával legyőztem e balga érzelmeket.
2023. jan. 10. 06:28

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!