Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » 18-28 éves Szabolcs-Szatmár-Be...

18-28 éves Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei hölgyek lenne kedvetek ismerkedni? 25/

Figyelt kérdés

Szia🙋


Gondoltam teszek egy próbát, sosem tudni mit hoz a sors 🫣


Pár információ rólam:

186cm magas vagyok, 86kg

kék szemű, rövid barna haj


Jelenleg dolgozom, de szabadidőmben kutyáimat sétáltatom, kerékpározok. Alkalom adtán fényképezőgép is kezeim közé kerül.



Elsősorban 18-28 éves Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei* hölggyel szeretnék ismerkedni.


Előny ha:

Szeretsz kirándulni, sétálni illetve bármilyen szabadtéri tevékenységet végezni.

Bármiről lehet veled tartalmasan beszélgetni.



Ha hosszú hajad van, engem megvettél kilóra 🤣


Ne szaporítsam a szót.


Ha gondolod írj egy hozzászólást vagy ha egy üzenetet írsz, annak még jobban örülnék 😉


Megyén belül:

Záhony,Tiszabezdéd, Tuzsér, Komoró, Fényeslitke, Kisvárda, Ajak, Pátroha, Gégény, Demecser,Dombrád, Kék, Kékcse, Nyírbogdány, Kemecse, Vasmegyer, Sóstóhegy, Sóstó, Nyíregyháza, Napkor településeken élő hölgyek nagy előnyben.)


Legyen szép napod! 😊



2023. jan. 9. 22:21
 1/4 anonim válasza:
Szia! Minden igaz rám amit leírtál de 44 éves vagyok, a korom nem túl vonzó, de hidd el a külsőm, tapasztalatom kárpótol. Legtöbbször 30-35-nek néznek. Mellig érő barna haj, sportos, vékony testalkat, kerek idomok. Szabadidőmben szeretek utazni, sportolni, kirándulni és ÉLNI. Nyíregyházán vezetem a saját vállalkozásomat 12 éve. Ha gondolod írj!
2023. jan. 9. 23:27
 2/4 anonim válasza:
#1 írtam én is!
2023. jan. 11. 07:51
 3/4 anonim válasza:
#1 egy tali a csokiszoliba?
2023. jan. 11. 12:39
 4/4 anonim válasza:
Írj 🙂
2023. márc. 26. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!