Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van nő, aki erre vágyik?

Van nő, aki erre vágyik?

Figyelt kérdés

A mai világban, leginkább az utóbbi 3, és pláne a legutóbbi 1 évben azt figyeltem meg, hogy rengeteg emberből egyszerűen kihalt a lélek. Nem azt mondom, hogy gonoszak lettek, csak úgy elvesztették a lelkesedésüket a legtöbb dolog iránt. Sok minden okolható emiatt, de szerintem a morális válság nagyobb, mint a gazdasági vagy a járványügyi. Ezért kérdezem: van olyan nő, aki leginkább lelkesedésre vágyik? Egy olyan kapcsolatra, ami mély, és tartós? Ami nem abból áll, hogy csak szimultán együtt élünk, néha megkérdezzük egymástól hogy "milyen napod volt", vagy arányaiban olcsóbban megyünk wellnessezni, ha kétágyas szobát fizetünk szuverén szállás helyett, ennél jóval mélyebb kapcsolatra gondolok. Ahol úgy ébredünk, hogy megkérdezzük egymástól, mit álmodott? Ahol lelkesen meséljük el az álmainkat, és még lelkesebben hallgatjuk a másikét? Ahol igyekszünk egymást alapjaiban megismerni, részletesen, és egymáshoz idomulni, berendezmedni egy hosszú távú "szövetségre"? Ahol az egymással töltött idő egymás társasága miatt fontos, nem azért, hogy ki lehessen posztolni? Ahol lehetnénk úgymond hülye tinédzserek, és élvezhetnénk az életet a magunk módján, nem törődve azzal, ki mit gondol rólunk? Ahol az élet rejtett örömeit kutatnánk, és a boldogság lenne a cél, nem pedig a társadalomnam való görcsös megfelelési kényszer? Ahol a gyerekeinket nevelhetnénk álmodozó szülőként, hogy bennük is létrehozzunk csodavilágokat, természetrsen nem letagadva az élet árnyoldalát sem, elfogadni, és elfogadtatni velük, hogy az élet a ciklikusság elvét követi, ahol vannak jó és rossz pillanatok, napok, hetek, megtanulni a rossz időszakot kibírni, a jó időszakot viszont maximálisan kihasználni és átélni? Becsülettel dolgozni, tökéletes egyenlőségben és munkamegosztással? Megosztott házimunka, gyereknevelés, es sok közös hobbi, meg néhány külön hobbi is, mert az se jó ha valakovel mindig együtt vagy. Akivel lehet poénkodni, viccelődni, nevetni bárhol, bármikor, bármivel.

Elnézést, ha kicsit fröcsögős volt a kérdés, én magam ilyen álmodozó típus vagyok, és az is maradok, lévén már rég nem vagyok tinédzser, de ez valahogy megmaradt... Tudom, a legtöbb nő nem vágyik ilyen életre. Ezt nem kell az orrom alá dörgölni, mert tudom jól. Engem az érdekelne, hogy a nagytöbbségen kívül azért vannak e mégis olyan nők, akik szintén ilyen életről álmldlznak?



2023. jan. 12. 15:44
1 2
 11/18 anonim válasza:
Nekem szingliként nagyon hiányzik mindez, amit leírtál. A probléma csak az, hogy egy éve mindenféle közeledést taszítok magamtól, mert rettentően félek attól, hogy kialakul egy nagyon erős kötődés bennem egy férfi iránt, aztán ő megcsal és/vagy elhagy
2023. jan. 12. 18:41
 12/18 anonim válasza:

7-es vagyok. Én most már attól félek, hogy előbb-utóbb valamelyikünk végleg elhagyja a másikat. Meghal, vagy meghalok. Ám klassz életem van.

Légy bátor 11# !

A vége úgyis az elválás.....de addig szabad élni.

2023. jan. 12. 18:48
 13/18 anonim válasza:
#11. Ez nekem is ismerős
2023. jan. 12. 18:52
 14/18 A kérdező kommentje:
11-es, 13-as, erre részmegoldás lehet, ha kialakítotok magatoknak egy biztos egyedüli életet, amit megszoktok, megszeretitek, akkor lesz úgymond alattatok egy védőháló, ahonnan viszonylag biztonságosan el lehet kezdeni felfelé másznotok. Onnan bármilyen magasra is érnétek (akár egy társsal), már nem lehet nagyon fájdalmasat esni, max visszazuhansz az eredeti állapotodba, amit ugye egyszer már megszoktál és megszerettél. Nekem legalábbis ez az alapfelfogásom. Mivel irányítani csak magunkaz tudjuk, a másik fél fölött nincs, és nem is lehet hatalmunk. De mindenesetre jó, ha alaposan tájékozódunk, kivel próbálkozunk. Ha mondjuk jön egy olyan személy, aki épp az imént hagyta el a családját, na azzal már lehet is vigyázni. Ha egyszer megtette, megteszi újra. A becsületet kell keresni a másik félben. A megbízhatóságot. Megnézni, milyen a családi háttere, mennyire kötődik, mennyire családcentrikus, mennyire tisztességes másokkal. Mert ha az, onnantól kevésbé kell tartani attól, hogy esetleg megcsal vagy elhagy.
2023. jan. 12. 19:21
 15/18 anonim válasza:

"Miért beszélünk a semmiről ennyit?"

Ez az egyik legtartalmasabb kérdés amit egy ideje olvastam. Ha te nem érted a kérdezőt, akkor neked nem kell írnod, csak tanulnod alázattal. :D

2023. jan. 12. 22:46
 16/18 anonim válasza:

#2: A háború utáni generáció még érezte a saját bőrén, közvetlenül az egymásra utaltságot. A mai ember addig nem fogja, amíg újra armageddon nem lesz.


A mai ember elidegenedett embertársaitól. Régen még ott volt Laci bácsi a hentes meg Béla a pék és Rezső a fodrász.


Mostanra a közvetlen szomszédait sem ismeri az ember, meg ha ismeri is, cserélődnek, hol itt laknak, hol ott élethelyzettől függően, felszínes képmutatás zajlik a "közösségi" tereken, legyen az online vagy offline.


Házastársak élnek úgy együtt, egymás mellett, hogy kifelé mutatják, hogy minden jó, minden szép, belül meg mindketten rohadnak. Mindketten másra vágynak. Nem feltétlenül más partnerre, más életre, amit az aktuális partnerrel tudták, tudhatták, hogy sosem fognak elérni, de nem tudják elengedni a vágyaikat. Mert ha Influencer Pistinek meg Influencer Kittinek sikerült, akkor neki miért nem? Ő mivel értéktelenebb, mint Varga Irén vagy Győzike? Ő mivel dolgozik kevésbé becsületesen, mint Mészáros Lőrinc?

2023. jan. 13. 16:35
 17/18 anonim válasza:
Kedves kérdező! Hová valósi vagy és hány éves?
2023. jan. 13. 20:45
 18/18 anonim válasza:
wow amikor annyira nice guys vagy, hogy fel sem férsz gaykorira xd
2023. jan. 13. 21:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!