Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Férfi/35év/187cm/86kg/Győr/egy...

Férfi/35év/187cm/86kg/Győr/egyedülálló. Van itt olyan hölgy akinek van kedve ismerkedni/beszélgetni?

Figyelt kérdés
2023. jan. 13. 20:29
 1/7 anonim válasza:

Kizárólag párkapcsolat lenne a célod? Esetleg szabadidő partner különböző programokhoz kikapcsolódásként?


Esetleg munkatársi viszony létrehozása akár közös érdeklődés esetén?

2023. jan. 14. 04:45
 2/7 A kérdező kommentje:

Fúha ez így elég bonyolult kérdés így ismeretlenül. Szeretnék párkapcsolatot, de nem mindenki alkalmas rá, ehhez meg kell ismerni a másik felet szerintem. Tehát van az az ember akivel igen szeretném, viszont más emberrel meg kizárt dolognak tartom. De ha párkapcsolatot nem is tudok elképzelni, lehet, hogy valamilyen programra elmennék, ha van közös érdeklődési körünk. De van vajon van ilyen ha nem is ismerjük egymást? Tehát ezzel a kérdéssel így teljesen ismeretlenül elég nehéz mit kezdeni. Esetleg ha írnál magadról valamit? Privi?


Munkám az sok van, sok esetben több is mint ami ideális lenne.

2023. jan. 14. 09:17
 3/7 anonim válasza:

Van.

34év/136cm/96kg/Győr/bonyolult kapcsolatban.

2023. jan. 14. 13:04
 4/7 anonim válasza:
Miért csak hölgy? Ez olyan igazságtalan. :(
2023. jan. 19. 18:40
 5/7 A kérdező kommentje:
Ilyen az élet!
2023. jan. 19. 19:15
 6/7 anonim válasza:
Engem érdekelne, ha nem gond hogy bács Kiskun megyei vagyok
2023. febr. 11. 12:29
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem, jobb lenne inkább innen a megyéből valaki, sajnos Bács-kiskun megye nekem messzi van.
2023. febr. 12. 16:35

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!