Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Akad olyan 20-26 közötti lány...

Akad olyan 20-26 közötti lány aki szívesen ismerkedni egy Bp-i 23F egyetemistával?

Figyelt kérdés

Rólam annyit érdemes tudni, hogy gépész MSc-n vagyok, emiatt nehezen találok időt, hogy ismerkedjek vagy csak bulizzak, pedig nagyon szeretnék. Alapvetően romantikus típus vagyok, fontosak nekem az apró részletek gondoskodások, lehet velem komoly dolgokról beszélni, de ugyanakkor azért mindig felpezsdítem a hangulatot 1-1 poénnal.


Ha esetleg úgy érzed hasonló helyzetben vagy, nincs időd "pasizni", de attól vágynál randi programokra mint kávé, mozi, természetjárás stb. akkor írj bátran :D


UI.: Ígérem nem 110kg-s fedorás neckbeardes hapsi vagyok, csak egy átlagos srác aki szívesen kimozdulna egy hölgy társaságában.



2023. jan. 22. 05:38
 1/6 anonim válasza:
Ha baráti kapcsolatokra is nyitott vagy, akkor írj nyugodtan:)
2023. jan. 22. 08:18
 2/6 anonim válasza:
Egyetemről tényleg nem találsz? Ne már!
2023. jan. 22. 09:50
 3/6 anonim válasza:

#2

Sok sikert mérnökin, pláne mérnöki msc-n csajokat találni:D vannak, de kevesen, ez miatt az esély is csökken, hogy bejön-e neked, meg hogy te tetszeni fogsz-e neki.

Más szakról meg hogy csajozz? Két előadás között a folyosón menj oda random egy csaj társasághoz? Vagy az introvertált nem véletlenül mindenkitől távol lévő csajhoz? Vagy könyvtárban menjen lányokhoz? Persze ez teljesen életképes ötlet és működni fog:D meg biztos örülni fognak a lányok, hogy valami borzalmas előadás előtt még te zaklatod őket.


Én proginfós voltam, de mindig tindereznem kellett, hiába vagyok extrovertált, beszédes és társasági ember. Jó, annyi igaz, hogy sok házibulira eljutottam így, aztán ott lehetett ismerkedni, de ha nem vagyok ennyire extrovertált, akkor csak a tinder maradt volna. Meg még a szabvál sport órák voltak opciók, itt is sok lánnyal lehetett találkozni meg beszélgetni, de ha nem extrovertált valaki, akkor itt se megy ezzel sokra

2023. jan. 22. 14:30
 4/6 anonim válasza:
hi melyik város?
2023. jan. 22. 15:06
 5/6 anonim válasza:

#4 Kedves előttem levő. Komolyan? :D

Ki van írva, hogy Budapesti hölgyet keres a kérdező. :D

2023. jan. 22. 17:52
 6/6 anonim válasza:
Persze
2023. jan. 23. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!