Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Tudna szeretni valaki ha...

Tudna szeretni valaki ha magamat se tudom?

Figyelt kérdés

2023. jan. 30. 06:09
1 2
 1/18 anonim válasza:
Nem addig más sem.
2023. jan. 30. 06:24
 2/18 anonim válasza:
Ha a személyiséged nem abból all hogy nem szereted magad, akkor simán. Ezt értsd úgy, hogy senki nem szereti a lehúzós embereket, tehát ha neked arra kéne valaki hogy állandóan told neki hogy mennyire nem szereted magad akkor nagyon gyorsan megun és kidob. De ha amúgy egy olyan srác vagy, akinek vannak hobbijai, tud magával mit kezdeni az önjsanálaton kívül is akkor persze, biztos lesz aki megszeret.
2023. jan. 30. 06:29
 3/18 anonim válasza:
Lehet, hogy igen, mert megtanítana, hogyan kell ezt csinálni: pl.: megmutatná az értékeidet, amit jelenleg te nem veszel észre.
2023. jan. 30. 06:52
 4/18 anonim válasza:
Én valószínűleg tudnálak szeretni amilyen hülye vagyok.
2023. jan. 30. 07:02
 5/18 anonim válasza:
Nem.
2023. jan. 30. 07:04
 6/18 anonim válasza:
Igen, a kettő nem feltétlen zárja ki egymást. Elég nagy önutálattal kerültem a kapcsolatomba, a párom megmutatta, hogy bennem is van jó, szép és szerethető dolog.
2023. jan. 30. 08:30
 7/18 anonim válasza:
En szeretlek :) szoval tedd ezt te is es meglesz at eredmenye
2023. jan. 30. 11:58
 8/18 anonim válasza:
Ha te nem szereted magad akkor a másikat is csak lehúznád, egy idő után nem szeretne, hanem sajnálna, próbálna segíteni, de mikor rájön hogy nem tud, mert magaddal va bajod, akkor szimplán elege lesz az embernek és kilép. Kezdj el élni, szeresd magad mert más nem fog. A saját boldogságodért te vagy a felelős.
2023. jan. 30. 13:33
 9/18 anonim válasza:

Én úgygondolom, hogy tudnának szeretni, csak ellöknéd magadtól, mert nem hinnéd el, hogy tényleg szeret. Én is voltam így, hogy nem szerettem magam és ha valaki kedves volt velem, csak arra tudtam gondolni, hogy egy jó tréfa miatt akarja elcsavarni a fejem, hogy azt higgyem, hogy szeret. Aztán ha elhiszem, a barátaimmal jót nevet rajtam.


Szóval összegezve szerethetnek, csak nem fogod elhinni, hogy szeret.

2023. jan. 31. 16:48
 10/18 anonim válasza:
Én vagyok az ellenpélda:én csak magamat szeretem meg a cicáimat,és tök jól el vagyok így.Gyerekkoromtól kezdve így éreztem,h nem akarok sehova tartozni,nem akarok senkinek megfelelni,csakis saját magamnak.Hosszú évekig nagy baráti társasággal jártam bulizni,fesztiválozni,de mindig utáltam,h hozzájuk kell igazodnom,és haza kell pl mennem velük akkor is,ha még maradnék.Amióta egyedül járok mindenhova,sokkal boldogabb és kiegyensúlyozottabb vagyok,csak oda megyek,ahova kedvem van,és nem kell a sok boldogtalan rinyagép nyavalygásait hallgatnom!:)
2023. jan. 31. 18:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!