Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hogyan tudnék találni magamnak...

DNTSPRD kérdése:

Hogyan tudnék találni magamnak valakit?

Figyelt kérdés
Nagyon magányos vagyok, e melett antiszociális is, nem járok bulizni ha mégis ráveszem magam egyedül kell mennem és nem tudok szocializálódni csak ülök egyhelyben, társkeresőket isk ipróbáltam de senki nem ir vissza nekem, nem tudom mi tévő legyek már nagyon vágyom egy ölelésre. 33/F

2023. febr. 1. 08:27
1 2 3
 1/29 anonim válasza:
Fogadj orokbe egy allatot. Kutya macska tengerimalacok stb. Es mar is jobb lesz minden.
2023. febr. 1. 08:34
 2/29 A kérdező kommentje:
1. Hidd el nekem nem lenne jobb ugyan is romantikára vágyom elég beteges lenne állattal romantikázni, én egy nő nemű személy társaságára vágyom érintésére közös programokra beszélgetésekre, egy állat ezeket nem tudja megadni. Egy állat csak még nagyobb teher lenne az életemnek ami nem hiányzik per pillanat, lazitani szeretnék kikapcsolódni nem még több felelősséget vállalni magamra.
2023. febr. 1. 08:55
 3/29 anonim válasza:
Buliban miért ülsz egy helyben? Úgy biztos h nem csajozol be :D
2023. febr. 1. 10:33
 4/29 anonim válasza:
Hàt nem mindenki tud egyik viràgszàlról a màsikra repülgetni kedves 3-as :D Keress valami hobbit és előbb vagy utóbb beszélni fogsz ugyis valami csajjal. És ne ugy közelìtsd meg hogy te most fel akarod szedni. Ezt kiszagoljàk és csak ha nagyon alfa vagy akkor van esélyed. Inkàbb kérdezz valamit kérj szìvességet stb.. majd utána kezdj el àltalános témàkról dumálni vele ..ha nyitott akkor kérd el a szàmàt hìvd el valahovà.. igazàbol ennyi nem egy rakéta tudomány
2023. febr. 1. 10:41
 5/29 A kérdező kommentje:
4. sajnos csak negativ élményeim vannak, ez eléggé eltántorit attól hogy hozzá szóljak emberekhez.
2023. febr. 1. 11:11
 6/29 anonim válasza:
Cigany prostik mindig lesznek
2023. febr. 1. 11:16
 7/29 A kérdező kommentje:
6. drágábbak mint a nem cigány prostik, meglepő módon
2023. febr. 1. 11:30
 8/29 anonim válasza:
Megértem hogy negatív élményeid vannak sok tahó van manapság. De sajnos ha nem nyitunk akkor semmi esély nincs.. Online is sokan szórakoznak csak
2023. febr. 2. 16:08
 9/29 anonim válasza:
Társkeresőn
2023. febr. 3. 12:34
 10/29 Senior Séf válasza:
Ez nem úgy műxik, kérdező. hogy találsz MAGADNAK" valakit. Olyasvalakit kell keresned, akinek te megfelelsz. Egy párkapcsolatban adni kell, nem elvárni.
2023. febr. 3. 18:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!