Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Beszélgetni, barátkozni,...

Beszélgetni, barátkozni, ismerkedni. Van itt olyan lány/fiatal hölgy akinek szintén ehhez lenne kedve?

Figyelt kérdés

Persze haverkodáshoz srácok üzenetét sem fogom kikukázni.(Viszont, semmilyen meleg témázás nem érdekel, köszönöm.)


Fiatal férfi vagyok. 24 leszek idén.

Még egy rövid ideig tanulok, utána a kis életem kezdem igazgatni.

Hobbim pár dologban kimerül, film/sorozatnézés, anime-k, pár játék amivel még időt szoktam tölteni.


Igazból, olyan embert, embereket keresek, akikkel lenne merre mozdulni, programokat keresni, szórakozni. Szóval, akár mozi, múzeumok, galériák, kirándulások, túrák akár, városnézések, éttermek felfedezése, teaházak, kávézók, nem is tudom, szinte akármi ami éppen megtetszik. :D


Nem dohányzom és elég ritkán fogyasztok alkoholt is.

Így jó lenne, ha a másik is valahogy hasonlóan lenne.

Illetve nem járok bulizni. Nem vonz az alkoholszag és a céltalan vonaglás.

Nem keresek még továbbá alkalmi dolgokat sem.


Jó barátságokat, vagy komoly kapcsolatot keresek csupán. Nem szeretek játszmázni, mások, főleg a saját, időmet pazarolni.


Külsőségekről. Olyan átlagosnak mondanám magam.

Hajam, szemem színe barna, bőröm világos, magasságom viszont csak 173, szóval nem vagyok magas.

Igazából, ha úgy van, képet cserélni sem jelent problémát.


Fontos infó még. Pest megyei vagyok, azon belül is Budapesthez közeli. Így főleg Budapesti, vagy annak déli agglomerációjában élőkkel beszélgetnék.


Ha esetleg van olyan mit nem írtam volna, de számodra fontos, hogy eldöntsd akarsz-e beszélgetni, akkor nyugodtan írd a kérdés alá, vagy csak kérdezd privátban. :)



2023. febr. 4. 14:57
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!