Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Érdemes telefonon megbeszélni,...

Érdemes telefonon megbeszélni, ha az ismerkedés során az egyik fél mégsem akar komolyat vagy csak barátságot?

Figyelt kérdés

Kaptam egy ilyen elutasító üzenetet, amiben az egyik fél mondhatni egyirányúan lezárta az egészet. Persze ok, maradjunk barátok, mert jófej és intelligens vagy. Azóta is írt tegnap, lehet tényleg komolyan gondolja, hogy maradjunk barátok.


Van értelme felhívnom őt, és szóban is átbeszélni, persze ha hajlandó rá? Van veszteni valóm? Nem tudom mennyire tenne nekem ez jót.



2023. febr. 7. 13:20
 1/10 anonim válasza:
Mit akarsz megbeszélni?
2023. febr. 7. 14:03
 2/10 A kérdező kommentje:
Úgy gondolom írásban kevésbé őszinte az ember, mint szóban. Ahogy írtam is, tegnap elkezdett úgy írogatni,mintha mi sem történt volna. Ezek számomra nem teljesen egyértelműek, és gondoltam, telefonon azért őszintébben meg lehet ezt beszélni, mint egy Messenger-üzenetben.
2023. febr. 7. 14:20
 3/10 anonim válasza:
Ugyan már,hagyd a fenébe...Egye meg amit főzött!
2023. febr. 7. 14:38
 4/10 anonim válasza:
Le ne ereszkedj hozzá!
2023. febr. 7. 19:12
 5/10 anonim válasza:
Mit vársz ettől a beszélgetéstől? Mitől lesz jobb ezzel? Mi változik? Nem akar Téged. Lépj tovább.
2023. febr. 7. 19:45
 6/10 anonim válasza:
Időpocsékolás.
2023. febr. 7. 23:21
 7/10 anonim válasza:

Kapcsolat szinten lépj tovább

Viszont miért zárnál barátként, ha tényleg keres és van közös témátok, lehet értékes emberi kapcsolat

2023. febr. 8. 15:59
 8/10 A kérdező kommentje:
Annyival lerázott, hogy ma nincs kedve senkivel semmiről se beszélni. Utána viszont leírta milyen borzasztó volt a napja, mennyire utálja magát, és kb elkezdte saját magát ostorozni. Ennek mi értelme??
2023. febr. 9. 00:55
 9/10 anonim válasza:
Megérdemlitek egymást.
2023. febr. 9. 05:25
 10/10 anonim válasza:

Egy régi butácska slágerszöveg ugrott be:


"tudod a lelki harcban mindig az a vesztes, aki elsőnek telefonál...."

/úgy tűnik, ez most te vagy/

2023. febr. 14. 08:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!